Visas sacensības
Triatlons

IRONMAN 70.3 Leipzig

IRONMAN 70.3 Leipzig notiek svētd., 2027. g. 8. aug. vietā Leipzig, Vācija. Pamattrase ir 113 km.

Datums
svētd., 2027. g. 8. aug.
Sākums
Leipzig 🇩🇪
Distance
113 km
Līmenis
Jaukts dalībnieku sastāvs
Pievieno sacensību dienu savam kalendāram

Tavs 46 nedēļu plāns, lai IRONMAN 70.3 Leipzig

Bāze fāze sākas šonedēļ. Izveidota, pamatojoties uz tavu fizisko sagatavotību, un ik dienu pielāgota atbilstoši tavas formas izmaiņām; pievieno maršrutu, un tā sagatavos tevi arī kāpumiem.

Izveidot manu plānu

Sāc bez maksas · Bankas karte nav nepieciešama

IRONMAN 70.3 Leipzig is a half-distance triathlon — 1.9 km lake swim, 90 km flat bike through the Leipzig lake district and a 21.1 km run past the historic Sportforum. It closes the IRONMAN Pro Series season, so the pro field races alongside age-groupers.

Tavs ceļš uz sacensību dienu

Sacensību diena IRONMAN 70.3 Leipzig ir pēc 46 nedēļām. Tā treneris sadala šo laiku. Pirmā fāze sākas tagad.

  1. 01Bāze34 nedēļas · 2026. g. 21. sept. 2027. g. 16. maijs

    Aerobiskais pamats: pārsvarā stabils izturības darbs, kas attīsta aerobo dzinēju un noturību, uz kuras balstās nākamās fāzes.

  2. 02Attīstība6 nedēļas · 2027. g. 17. maijs 2027. g. 27. jūn.

    Pakāpeniska slodzes kāpināšana: treniņu slodze pieaug viļņveidīgi — smagākas nedēļas tiek uzslāņotas uz bāzes, un plānotas atgūšanās nedēļas ļauj panākumiem nostabilizēties.

  3. 03Kulminācija3 nedēļas · 2027. g. 28. jūn. 2027. g. 18. jūl.

    Plāna smagākās nedēļas: sacensībām specifiska intensitāte pie gandrīz maksimālas treniņu slodzes, kas smalki pieskaņo tieši to, ko šīs sacensības pieprasa.

  4. 04Nogludināšana2 nedēļas · 2027. g. 19. jūl. 2027. g. 1. aug.

    Apjoms krītas, bet intensitāte paliek: īsi, asi piepūles brīži uztur kājas modrā stāvoklī, kamēr nogurums pamazām atkāpjas.

  5. 05Sacensību nedēļa1 nedēļa · 2027. g. 2. aug. 2027. g. 8. aug.

    Ieskrējieni, atpūta un organizatoriskie jautājumi. Darbs ir padarīts — tagad uzdevums ir ierasties svaigam.

Iegūsti šo plānu, kas balstīts uz tavu pašreizējo sagatavotību

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad notiek IRONMAN 70.3 Leipzig?

IRONMAN 70.3 Leipzig notiek svētd., 2027. g. 8. aug. vietā Leipzig, Vācija.

Cik garš ir IRONMAN 70.3 Leipzig?

Pamattrase ir 113 km.

Kam ir paredzēts IRONMAN 70.3 Leipzig?

IRONMAN 70.3 Leipzig ir jaukts dalībnieku sastāvs — gan profesionāļi, gan amatieri.

Līdzīgas sacensības

Rīko šīs sacensības?