Visas sacensības
Trases skrējiens

Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika

Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika notiek sestd., 2027. g. 16. janv. vietā Gdynia, Polija. Pamattrase ir 27.3 km.

Datums
sestd., 2027. g. 16. janv.
Sākums
Gdynia 🇵🇱
Distance
27.3 km
Kāpumi
814 m
Līmenis
Atvērts visiem
Pievieno sacensību dienu savam kalendāram

Tavs 13 nedēļu plāns, lai Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika

Bāze fāze sākas šonedēļ. Izveidota, pamatojoties uz tavu fizisko sagatavotību, un ik dienu pielāgota atbilstoši tavas formas izmaiņām; pievieno maršrutu, un tā sagatavos tevi arī kāpumiem.

Izveidot manu plānu

Sāc bez maksas · Bankas karte nav nepieciešama

27.3 km trail race in the forests of Gdynia with about 814 m of climbing, part of the Gdynia Ultra Way Winter Race.

Tavs ceļš uz sacensību dienu

Sacensību diena Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika ir pēc 13 nedēļām. Tā treneris sadala šo laiku. Pirmā fāze sākas tagad.

  1. 01Bāze1 nedēļa · 2026. g. 18. okt. – 2026. g. 24. okt.

    Aerobiskais pamats: pārsvarā stabils izturības darbs, kas attīsta aerobo dzinēju un noturību, uz kuras balstās nākamās fāzes.

  2. 02Attīstība6 nedēļas · 2026. g. 25. okt. – 2026. g. 5. dec.

    Pakāpeniska slodzes kāpināšana: treniņu slodze pieaug viļņveidīgi — smagākas nedēļas tiek uzslāņotas uz bāzes, un plānotas atgūšanās nedēļas ļauj panākumiem nostabilizēties.

  3. 03Kulminācija3 nedēļas · 2026. g. 6. dec. – 2026. g. 26. dec.

    Plāna smagākās nedēļas: sacensībām specifiska intensitāte pie gandrīz maksimālas treniņu slodzes, kas smalki pieskaņo tieši to, ko šīs sacensības pieprasa.

  4. 04Nogludināšana2 nedēļas · 2026. g. 27. dec. – 2027. g. 9. janv.

    Apjoms krītas, bet intensitāte paliek: īsi, asi piepūles brīži uztur kājas modrā stāvoklī, kamēr nogurums pamazām atkāpjas.

  5. 05Sacensību nedēļa1 nedēļa · 2027. g. 10. janv. – 2027. g. 16. janv.

    Ieskrējieni, atpūta un organizatoriskie jautājumi. Darbs ir padarīts — tagad uzdevums ir ierasties svaigam.

Iegūsti šo plānu, kas balstīts uz tavu pašreizējo sagatavotību

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad notiek Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika?

Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika notiek sestd., 2027. g. 16. janv. vietā Gdynia, Polija.

Cik garš ir Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika?

Pamattrase ir 27.3 km.

Cik daudz kāpumu ir Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika?

Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika ir 814 m kāpumu.

Kam ir paredzēts Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika?

Gdynia Ultra Way Winter Race – Pół Dzika ir atvērts visiem dalībniekiem.

Līdzīgas sacensības

Rīko šīs sacensības?