Visos lenktynės
Bėgimas takais

Trullincorsa UNESCO Trail

Trullincorsa UNESCO Trail vyks 2026-11-08, sk mieste Alberobello, Italija. Pagrindinės trasos ilgis – 19 km.

Data
2026-11-08, sk
Startas
Alberobello 🇮🇹
Atstumas
19 km
Lygis
Atvira visiems
Įtraukti varžybų dieną į kalendorių

Jūsų 3 savaičių planas iki Trullincorsa UNESCO Trail

„Krūvio mažinimas“ etapas prasideda šią savaitę. Sudarytas pagal jūsų fizinį pasirengimą ir koreguojamas kiekvieną dieną, kai kinta jūsų forma; pridėkite trasą, ir planas pasirengs ir kalnams.

Sudaryti mano planą

Pradėti nemokamai · Kredito kortelė nereikalinga

The Trullincorsa UNESCO Trail combines running with a route through Alberobello’s UNESCO area and Museum of the Territory, before continuing on trails and unpaved paths in Bosco Selva.

Tavo kelias iki lenktynių dienos

Iki lenktynių dienos Trullincorsa UNESCO Trail liko 3 savaičių. Štai kaip treneris paskirstytų šį laiką. Pirmasis etapas prasideda dabar.

  1. 01Krūvio mažinimas2 savaitės · 2026-10-19 – 2026-11-01

    Apimtis krenta, o intensyvumas išlieka: trumpi, aštrūs pastangų pliūpsniai palaiko kojas budrias, kol nuovargis nuslūgsta.

  2. 02Lenktynių savaitė1 savaitė · 2026-11-02 – 2026-11-08

    Įsijudinimai, poilsis ir organizaciniai reikalai. Darbas atliktas — dabar svarbiausia atvykti šviežiam.

Gauk šį planą, pritaikytą tavo pačio fizinei formai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyks Trullincorsa UNESCO Trail?

Trullincorsa UNESCO Trail vyks 2026-11-08, sk mieste Alberobello, Italija.

Koks Trullincorsa UNESCO Trail ilgis?

Pagrindinės trasos ilgis – 19 km.

Kam skirtos Trullincorsa UNESCO Trail?

Trullincorsa UNESCO Trail atviros visiems dalyviams.

Panašios varžybos

Organizuojate šias varžybas?