Visos lenktynės
Plaukimas

Bermagui Ocean Swim

Bermagui Ocean Swim vyko 2026-10-04, sk mieste Bermagui, Australija. Pagrindinės trasos ilgis – 1.2 km.

Šios lenktynės jau įvyko. Žiūrėti artėjančias lenktynes

Data
2026-10-04, sk
Startas
Bermagui 🇦🇺
Atstumas
1.2 km
Lygis
Atvira visiems

Turite varžybas omenyje?

Naudokitės IntervalCoach ruošdamiesi kitam startui — tai AI treneris, kuris sukuria ir kasdien pritaiko jūsų planą.

Pradėti nemokamai

Held in the pristine and sheltered waters of Horseshoe Bay, the Bermagui Ocean Swim offers a choice of a 350m point-to-point swim or a 1.2km circuit.

Ko reikalauja šios lenktynės

The Bermagui Ocean Swim requires sustained aerobic endurance over a 1.2 km circuit in an open ocean environment.

Aerobic endurance

Covering a 1.2 km distance in open water demands continuous cardiovascular output without the benefit of wall pushes found in a pool.

Open water navigation

Racing in Horseshoe Bay requires consistent sighting and stroke adaptation to manage natural water conditions and maintain a direct line.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyks Bermagui Ocean Swim?

Bermagui Ocean Swim vyko 2026-10-04, sk mieste Bermagui, Australija.

Koks Bermagui Ocean Swim ilgis?

Pagrindinės trasos ilgis – 1.2 km.

Ko reikalauja Bermagui Ocean Swim?

The Bermagui Ocean Swim requires sustained aerobic endurance over a 1.2 km circuit in an open ocean environment.

Kam skirtos Bermagui Ocean Swim?

Bermagui Ocean Swim atviros visiems dalyviams.

Panašios varžybos

Organizuojate šias varžybas?