Όλοι οι αγώνες
Ποδηλασία

2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360)

Ο αγώνας 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360) διεξάγεται στις Σάβ 14 Νοε 2026 στην πόλη 八里區, 新北市, Ταϊβάν. Η κύρια διαδρομή είναι 360 km.

Ημερομηνία
Σάβ 14 Νοε 2026
Εκκίνηση
八里區, 新北市 🇹🇼
Απόσταση
360 km
Επίπεδο
Ανοιχτό σε όλους
Προσθέστε την ημέρα αγώνα στο ημερολόγιό σας

Το πρόγραμμά σου 8 εβδομάδων για 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360)

Η φάση Χτίσιμο ξεκινά αυτή την εβδομάδα. Χτισμένο γύρω από τη φόρμα σου και προσαρμοσμένο καθημερινά καθώς αλλάζει· πρόσθεσε τη διαδρομή και σε προετοιμάζει και για τις ανηφόρες.

Δημιούργησε το πρόγραμμά μου

Δωρεάν έναρξη · Χωρίς πιστωτική κάρτα

2026 TBA北高360自行車認證 is a 360 km cycling ride from northern to southern Taiwan.

Τι θα σου έπαιρνε;

Διάλεξε το επίπεδο που πλησιάζει περισσότερο το δικό σου για μια εκτίμηση του χρόνου τερματισμού σε αυτή τη διαδρομή και την προετοιμασία που απαιτεί μια σωστή προπόνηση.

Εκτιμώμενος τερματισμός

11:15–13:30

Προπόνηση εβδομάδας αιχμής

6–8 ώρες/εβδομάδα

Μια εκτίμηση μοντέλου βάσει απόστασης, ανάβασης και επιπέδου, όχι υπόσχεση. Οι συνθήκες, το draft και το πάτημα την αλλάζουν.

Το IntervalCoach μετατρέπει αυτές τις εβδομαδιαίες ώρες σε ένα συγκεκριμένο πλάνο χτισμένο γύρω από την πραγματική σου φόρμα. Ξεκίνα με αυτόν τον αγώνα ως στόχο

Ο δρόμος σου προς την ημέρα του αγώνα

Η ημέρα του αγώνα στο 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360) απέχει 8 εβδομάδες. Έτσι χωρίζει έναν coach αυτό το διάστημα. Η πρώτη φάση ξεκινά τώρα.

  1. 01Χτίσιμο2 εβδομάδες · 20 Σεπ 2026 – 3 Οκτ 2026

    Προοδευτική επιβάρυνση: το προπονητικό φορτίο ανεβαίνει σε κύματα, με πιο δύσκολες εβδομάδες πάνω στη βάση και προγραμματισμένες εβδομάδες αποκατάστασης που επιτρέπουν να «κατακαθίσουν» τα οφέλη.

  2. 02Αιχμή3 εβδομάδες · 4 Οκτ 2026 – 24 Οκτ 2026

    Οι πιο δύσκολες εβδομάδες του πλάνου: ένταση ειδική για τον αγώνα σε σχεδόν πλήρες προπονητικό φορτίο, οξύνοντας ακριβώς ό,τι απαιτεί αυτός ο αγώνας.

  3. 03Ξεφόρτωμα2 εβδομάδες · 25 Οκτ 2026 – 7 Νοε 2026

    Ο όγκος μειώνεται ενώ η ένταση παραμένει: κοντές, έντονες προσπάθειες κρατούν τα πόδια σε εγρήγορση ενώ η κόπωση φεύγει.

  4. 04Εβδομάδα αγώνα1 εβδομάδα · 8 Νοε 2026 – 14 Νοε 2026

    Ανοίγματα, ξεκούραση και οργάνωση. Η δουλειά έχει γίνει· η αποστολή τώρα είναι να φτάσεις φρέσκος.

Απόκτησε αυτό το πλάνο χτισμένο γύρω από τη δική σου φόρμα

Συχνές ερωτήσεις

Πότε είναι το 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360);

Ο αγώνας 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360) διεξάγεται στις Σάβ 14 Νοε 2026 στην πόλη 八里區, 新北市, Ταϊβάν.

Πόσο μεγάλο είναι το 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360);

Η κύρια διαδρομή είναι 360 km.

Για ποιους απευθύνεται το 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360);

Το 2026 TBA 北高360自行車認證 (TBA Taipei–Kaohsiung 360) είναι ανοιχτό σε όλους τους συμμετέχοντες.

Παρόμοιοι αγώνες

Διοργανώνετε αυτόν τον αγώνα;