Všechny závody
Plavání

Hever Castle Swim Series

Hever Castle Swim Series se konal so 26. 9. 2026 v Edenbridge, Spojené království. Hlavní trasa měří 5 km.

Tento závod se již konal. Zobrazit nadcházející závody

Datum
so 26. 9. 2026
Start
Edenbridge 🇬🇧
Vzdálenost
5 km
Úroveň
Otevřeno všem

Máte v hledáčku závod?

Trénujte na svůj další závod s IntervalCoach, trenérem s umělou inteligencí, který sestaví váš plán a každý den ho ladí.

Začít zdarma

Závod Hever Castle Swim Series zahrnuje závody v plavání na otevřené vodě konané v historickém jezeře a řece hradu Hever v Kentu, které nabízejí různé vzdálenosti od 1 míle až po 5 km.

Co tento závod vyžaduje

Závod Hever Castle Swim Series na 5 km v otevřené vodě vyžaduje výjimečnou aerobní vytrvalost a dlouhodobé zvládání studené vody v historickém prostředí jezera a řeky.

Aerobní vytrvalost

Uplavat 5 km vyžaduje nepřetržitou kardiovaskulární zátěž po delší dobu, což vyžaduje udržení tempa a efektivitu záběru.

Navigace v otevřené vodě

Závodění v jezerním a říčním terénu vyžaduje neustálé sledování a přizpůsobení se proměnlivým přírodním vodním podmínkám bez vizuálních pomůcek nalezených v bazénu.

Tepelná odolnost

Podmínky otevřené vody v Kentu v září vyžadují přípravu na chladnější teploty vody během dlouhodobého vystavení.

Cílem je 30 až 60 gramů sacharidů za hodinu pomocí snadno stravitelných gelů nebo sportovních nápojů během tréninku před akcí a využití předzávodního doplňování paliva k udržení energie během nepřetržitého plaveckého úsilí.

Časté dotazy

Kdy je Hever Castle Swim Series?

Hever Castle Swim Series se konal so 26. 9. 2026 v Edenbridge, Spojené království.

Jak dlouhý je Hever Castle Swim Series?

Hlavní trasa měří 5 km.

Co Hever Castle Swim Series vyžaduje?

Závod Hever Castle Swim Series na 5 km v otevřené vodě vyžaduje výjimečnou aerobní vytrvalost a dlouhodobé zvládání studené vody v historickém prostředí jezera a řeky.

Pro koho je Hever Castle Swim Series určen?

Hever Castle Swim Series je otevřený všem účastníkům.

Podobné závody

Organizujete tento závod?