Visos lenktynės
Bėgimas takais

Garmin Ultra Race Radków

Garmin Ultra Race Radków vyko 2026-09-11, pn mieste Radków, Lenkija. Pagrindinės trasos ilgis – 78 km.

Šios lenktynės jau įvyko. Žiūrėti artėjančias lenktynes

Data
2026-09-11, pn
Startas
Radków 🇵🇱
Atstumas
78 km
Kopimas
2 300 m
Lygis
Atvira visiems

Turite varžybas omenyje?

Naudokitės IntervalCoach ruošdamiesi kitam startui — tai AI treneris, kuris sukuria ir kasdien pritaiko jūsų planą.

Pradėti nemokamai

Garmin Ultra Race Radków is a mountain trail running event featuring technical routes and rocky labyrinths through the Stolowe Mountains National Park.

Ko reikalauja šios lenktynės

Garmin Ultra Race Radków demands sustained endurance over 78 kilometers and 2300 meters of elevation gain through technical mountain terrain.

Distance and Elevation

Covering 78 km with 2300 meters of climbing requires deep aerobic conditioning and efficient pacing over many hours on foot.

Technical Footwork

Navigating rocky labyrinths and technical mountain routes places high demands on lower leg durability, agility, and concentration throughout the effort.

Given the duration of a 78 km trail ultra, athletes should consume 60 to 90 grams of carbohydrates per hour to maintain energy output.

Numatomi finišo laikai

Competitive (sub-3h marathon ability)7:30–8:45val.
Intermediate (3:00–3:30 marathon ability)9:00–11:00val.
First-timer / Finisher11:30–14:00val.

Įverčiai pagal lygį, o ne pažadai. Tavo tikras rezultatas priklausys nuo formos tą dieną.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyks Garmin Ultra Race Radków?

Garmin Ultra Race Radków vyko 2026-09-11, pn mieste Radków, Lenkija.

Koks Garmin Ultra Race Radków ilgis?

Pagrindinės trasos ilgis – 78 km.

Ko reikalauja Garmin Ultra Race Radków?

Garmin Ultra Race Radków demands sustained endurance over 78 kilometers and 2300 meters of elevation gain through technical mountain terrain.

Kiek kalnų yra Garmin Ultra Race Radków?

Garmin Ultra Race Radków turi 2 300 m kilimo.

Kam skirtos Garmin Ultra Race Radków?

Garmin Ultra Race Radków atviros visiems dalyviams.

Panašios varžybos

Organizuojate šias varžybas?