Összes verseny
Futás

Box Hill Classic (1500m)

A Box Hill Classic (1500m) versenyt 2027. febr. 25., Cs-n tartják, itt: Box Hill North, Victoria, Ausztrália. A fő útvonal hossza 1.5 km.

Dátum
2027. febr. 25., Cs
Rajt
Box Hill North, Victoria 🇦🇺
Távolság
1.5 km
Szint
Mindenki számára nyitott
Add hozzá a versenynapot a naptáradhoz

A 19 hetes terved a Box Hill Classic (1500m) céljához

A Alapozás fázis ezen a héten kezdődik. A jelenlegi állóképességedre épül, és minden nap frissül, ahogy a formád változik; csatolj hozzá egy útvonalat, és a hegyekre is felkészít.

Terv összeállítása

Ingyenesen elindítható · Bankkártya nem szükséges

The Box Hill Classic offers 800m, 1500m and 3000m track races at Hagenauer Reserve, home of the Box Hill Athletic Club, known for its fast track.

Az út a versenynapig

A Box Hill Classic (1500m) versenyig 19 hét van. Így osztja fel ezt az időt egy edző. Az első szakasz most kezdődik.

  1. 01Alapozás7 hét · 2026. okt. 16. – 2026. dec. 3.

    Aerob alapozás: főként egyenletes állóképességi munka, amely fejleszti az aerob motort és azt a terhelhetőséget, amire a későbbi szakaszok épülnek.

  2. 02Építés6 hét · 2026. dec. 4. – 2027. jan. 14.

    Fokozatos terhelésnövelés: az edzésterhelés hullámokban emelkedik, az alapra nehezebb hetek épülnek, tervezett pihenőhetekkel, amelyek engedik beérni az eredményeket.

  3. 03Csúcsra hozás3 hét · 2027. jan. 15. – 2027. febr. 4.

    A terv legnehezebb hetei: versenyspecifikus intenzitás közel teljes edzésterhelés mellett, pontosan arra hangolva, amit ez a verseny igényel.

  4. 04Levezetés2 hét · 2027. febr. 5. – 2027. febr. 18.

    A mennyiség csökken, az intenzitás megmarad: rövid, éles intervallumok tartják ébren a lábakat, míg a fáradtság elmúlik.

  5. 05Versenyhét1 hét · 2027. febr. 19. – 2027. febr. 25.

    Bemelegítő edzések, pihenés és logisztika. A munka elkészült, most az a feladat, hogy frissen érkezz meg.

Kérd ezt a tervet a saját kondíciódra szabva

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a Box Hill Classic (1500m)?

A Box Hill Classic (1500m) versenyt 2027. febr. 25., Cs-n tartják, itt: Box Hill North, Victoria, Ausztrália.

Milyen hosszú a Box Hill Classic (1500m)?

A fő útvonal hossza 1.5 km.

Kiknek szól a(z) Box Hill Classic (1500m)?

A(z) Box Hill Classic (1500m) minden résztvevő számára nyitott.

Hasonló versenyek

Ezt a versenyt szervezed?