Všechny závody
Hyrox

HYROX Frankfurt

HYROX Frankfurt se koná 10.12.2026 – 13.12.2026 v Frankfurt, Německo. Hlavní trasa měří 8 km.

Datum
10.12.2026 – 13.12.2026
Start
Frankfurt 🇩🇪
Vzdálenost
8 km
Úroveň
Otevřeno všem
Přidat den závodu do kalendáře

Váš 7týdenní plán na HYROX Frankfurt

Fáze Rozvoj začíná tento týden. Je postavená na vaší kondici a každý den se přizpůsobuje podle vaší formy; přiložte trasu závodu a plán se připraví i na stoupání.

Sestavit můj plán

Začátek zdarma · Bez kreditní karty

HYROX, the hybrid-fitness race in Frankfurt: eight 1 km runs, each followed by one functional station (SkiErg, sled push, sled pull, burpee broad jumps, rowing, farmers carry, sandbag lunges, wall balls). Divisions run from Open through Pro, Doubles and Relay.

Vaše cesta k závodnímu dni

Do závodu HYROX Frankfurt zbývá 7 týdnů. Takto si trenér rozdělí tento čas. První fáze začíná právě teď.

  1. 01Rozvoj1 týden · 23. 10. 2026 – 29. 10. 2026

    Postupné zatížení: tréninková zátěž stoupá ve vlnách, těžší týdny se staví na základu a plánované regenerační týdny nechají zisky zapracovat.

  2. 02Vrchol3 týdny · 30. 10. 2026 – 19. 11. 2026

    Nejnáročnější týdny plánu: intenzita specifická pro závod téměř na plné tréninkové zátěži, která brousí přesně to, co tento závod vyžaduje.

  3. 03Vyladění2 týdny · 20. 11. 2026 – 3. 12. 2026

    Objem klesá, intenzita zůstává: krátké, ostré úsilí udržuje nohy v pohotovosti, zatímco únava odchází.

  4. 04Týden závodu1 týden · 4. 12. 2026 – 10. 12. 2026

    Otvíráky, odpočinek a logistika. Práce je hotová, teď jde o to dorazit na start svěží.

Nechte si postavit plán podle vlastní kondice

Časté dotazy

Kdy je HYROX Frankfurt?

HYROX Frankfurt se koná 10.12.2026 – 13.12.2026 v Frankfurt, Německo.

Jak dlouhý je HYROX Frankfurt?

Hlavní trasa měří 8 km.

Pro koho je HYROX Frankfurt určen?

HYROX Frankfurt je otevřený všem účastníkům.

Podobné závody

Organizujete tento závod?