Všechny závody
Terénní běh

Haliburton Forest Trail Race

Haliburton Forest Trail Race se konal so 12. 9. 2026 v Haliburton, Kanada. Hlavní trasa měří 160.9 km.

Tento závod se již konal. Zobrazit nadcházející závody

Datum
so 12. 9. 2026
Start
Haliburton 🇨🇦
Vzdálenost
160.9 km
Úroveň
Otevřeno všem

Máte v hledáčku závod?

Trénujte na svůj další závod s IntervalCoach, trenérem s umělou inteligencí, který sestaví váš plán a každý den ho ladí.

Začít zdarma

Akce zahrnuje drsné, silně zalesněné a kopcovité trailové běhy soukromou rezervací Haliburton Forest and Wild Life Reserve s délkami od 12 km do 100 mil.

Co tento závod vyžaduje

Tento 160,9 kilometrů dlouhý trailový závod vyžaduje nepřetržitý postup vpřed drsnou a kopcovitou lesní rezervací, což vyžaduje extrémní vytrvalost po dobu nepřetržitého mnohahodinového úsilí.

Vytrvalost na ultra vzdálenost

Uběhnutí 160,9 kilometrů pěšky vyžaduje specializovanou fyzickou a psychickou odolnost pro zvládnutí trvalé únavy po delší dobu.

Navigace v náročném terénu

Silně zalesněné a kopcovité podmínky trati vyžadují neustálou stabilitu dolní části těla, opatrné našlapování a neustálou svalovou adaptaci na měnící se terén.

Vzhledem k značné délce trailového závodu na 160,9 kilometrů by sportovci měli konzumovat 60 až 90 gramů sacharidů za hodinu, aby si udrželi zásoby glykogenu a udrželi energetický výdej.

Časté dotazy

Kdy je Haliburton Forest Trail Race?

Haliburton Forest Trail Race se konal so 12. 9. 2026 v Haliburton, Kanada.

Jak dlouhý je Haliburton Forest Trail Race?

Hlavní trasa měří 160.9 km.

Co Haliburton Forest Trail Race vyžaduje?

Tento 160,9 kilometrů dlouhý trailový závod vyžaduje nepřetržitý postup vpřed drsnou a kopcovitou lesní rezervací, což vyžaduje extrémní vytrvalost po dobu nepřetržitého mnohahodinového úsilí.

Pro koho je Haliburton Forest Trail Race určen?

Haliburton Forest Trail Race je otevřený všem účastníkům.

Podobné závody

Organizujete tento závod?