Všechny závody
Terénní běh

Delamere Forest 21k & 42k

Delamere Forest 21k & 42k se koná ne 22. 11. 2026 v Northwich, Spojené království. Hlavní trasa měří 42 km.

Datum
ne 22. 11. 2026
Start
Northwich 🇬🇧
Vzdálenost
42 km
Úroveň
Otevřeno všem
Přidat den závodu do kalendáře

Váš 8týdenní plán na Delamere Forest 21k & 42k

Fáze Rozvoj začíná tento týden. Je postavená na vaší kondici a každý den se přizpůsobuje podle vaší formy; přiložte trasu závodu a plán se připraví i na stoupání.

Sestavit můj plán

Začátek zdarma · Bez kreditní karty

The 42 km trail route passes through Delamere Forest, around Blakemere Moss and along the Sandstone Trail, with a climb up Old Pale Hill.

Vaše cesta k závodnímu dni

Do závodu Delamere Forest 21k & 42k zbývá 8 týdnů. Takto si trenér rozdělí tento čas. První fáze začíná právě teď.

  1. 01Rozvoj2 týdny · 28. 9. 2026 – 11. 10. 2026

    Postupné zatížení: tréninková zátěž stoupá ve vlnách, těžší týdny se staví na základu a plánované regenerační týdny nechají zisky zapracovat.

  2. 02Vrchol3 týdny · 12. 10. 2026 – 1. 11. 2026

    Nejnáročnější týdny plánu: intenzita specifická pro závod téměř na plné tréninkové zátěži, která brousí přesně to, co tento závod vyžaduje.

  3. 03Vyladění2 týdny · 2. 11. 2026 – 15. 11. 2026

    Objem klesá, intenzita zůstává: krátké, ostré úsilí udržuje nohy v pohotovosti, zatímco únava odchází.

  4. 04Týden závodu1 týden · 16. 11. 2026 – 22. 11. 2026

    Otvíráky, odpočinek a logistika. Práce je hotová, teď jde o to dorazit na start svěží.

Nechte si postavit plán podle vlastní kondice

Časté dotazy

Kdy je Delamere Forest 21k & 42k?

Delamere Forest 21k & 42k se koná ne 22. 11. 2026 v Northwich, Spojené království.

Jak dlouhý je Delamere Forest 21k & 42k?

Hlavní trasa měří 42 km.

Pro koho je Delamere Forest 21k & 42k určen?

Delamere Forest 21k & 42k je otevřený všem účastníkům.

Podobné závody

Organizujete tento závod?