Vse tekme
Tek

Cursa de la Mercè Barcelona

Cursa de la Mercè Barcelona je potekala ned., 20. sep. 2026 v Barcelona, Španija. Glavna proga meri 10 km.

Ta dirka je že potekala. Poglej prihajajoče dirke

Datum
ned., 20. sep. 2026
Začni
Barcelona 🇪🇸
Razdalja
10 km
Raven
Odprto za vse
2 športnikov trenira za to tekmo

Imaš v mislih tekmo?

Treniraj za svojo naslednjo tekmo z IntervalCoach, trenerjem z umetno inteligenco, ki sestavi tvoj načrt in ga vsak dan prilagaja.

Začni brezplačno

Cursa de la Mercè je priljubljen 10-kilometrski mestni cestni tek skozi osrednje ulice Barcelone, ki poteka med letnim praznovanjem mesta Festes de la Mercè.

Kaj ta dirka zahteva

Ta 10-kilometrski mestni cestni tek zahteva vzdržljiv aerobni napor in disciplino pri tempu na ravni ali valoviti mestni progi.

Aerobna zmogljivost

Premagovanje 10 kilometrov po asfaltu zahteva visok delež VO2max in sposobnost vzdrževanja močnega mejnega tempa.

Disciplina pri tempu

Mestno ulično okolje lahko spodbuja hiter začetek, kar zahteva strogo zgodnjo disciplino, da se izognete izgorevanju pred ciljem.

Kaj bi to zahtevalo od tebe?

Izberi raven, ki je najbližje tvoji, za oceno časa cilja na tej progi in obseg treninga, ki ga zahteva zares dobra priprava.

Ocenjen čas cilja

0:50–1:00

Trening v vrhuncu priprav

5–7 h/teden

Modelska ocena na podlagi razdalje, plezanja in ravni, ni obljuba. Razmere, vožnja v zavetrju in razporeditev moči jo lahko spremenijo.

IntervalCoach te tedenske ure spremeni v konkreten načrt, prilagojen tvoji dejanski pripravljenosti. Začni z to dirko kot ciljem

Pogosta vprašanja

Kdaj je Cursa de la Mercè Barcelona?

Cursa de la Mercè Barcelona je potekala ned., 20. sep. 2026 v Barcelona, Španija.

Kako dolg je Cursa de la Mercè Barcelona?

Glavna proga meri 10 km.

Kaj zahteva Cursa de la Mercè Barcelona?

Ta 10-kilometrski mestni cestni tek zahteva vzdržljiv aerobni napor in disciplino pri tempu na ravni ali valoviti mestni progi.

Za koga je Cursa de la Mercè Barcelona?

Cursa de la Mercè Barcelona je odprta za vse udeležence.

Podobne tekme

Organizirate to tekmovanje?