Vse tekme
Hoja

Challenge Walk MS: Door County

Challenge Walk MS: Door County je potekala 25.–27. sep. 2026 v Fish Creek, Združene države Amerike. Glavna proga meri 80.5 km.

Ta dirka je že potekala. Poglej prihajajoče dirke

Datum
25.–27. sep. 2026
Začni
Fish Creek 🇺🇸
Razdalja
80.5 km
Raven
Odprto za vse

Imaš v mislih tekmo?

Treniraj za svojo naslednjo tekmo z IntervalCoach, trenerjem z umetno inteligenco, ki sestavi tvoj načrt in ga vsak dan prilagaja.

Začni brezplačno

Challenge Walk MS: Door County je 3-dnevni, 50-miljski dobrodelni pohod, ki poteka ob obali, jabolčnih nasadih in svetilnikih okrožja Door, začenši v Fish Creeku v Wisconsinu.

Kaj ta dirka zahteva

Challenge Walk MS: Door County zahteva večdnevno vzdržljivost na skupni razdalji 80,5 km, kar zahteva dosledno tempo in telesno okrevanje v treh zaporednih dneh.

Večdnevna vzdržljivost

Prehoditi 50 milj v treh dneh zahteva telesno sposobnost za zaporedne dni dolgotrajnega hoje brez popolnega okrevanja med napori.

Podaljšano trajanje

Vsakodnevni odsek zahteva vzdržljivo aerobno zmogljivost in mišično vzdržljivost, da ostanete na nogah več ur.

Večdnevni pohod te dolžine zahteva dosleden vnos 30 do 60 gramov ogljikovih hidratov na uro med pohodniškimi odseki, skupaj z ustreznim hidracijo in prehrano po dnevu za podporo okrevanju.

Pogosta vprašanja

Kdaj je Challenge Walk MS: Door County?

Challenge Walk MS: Door County je potekala 25.–27. sep. 2026 v Fish Creek, Združene države Amerike.

Kako dolg je Challenge Walk MS: Door County?

Glavna proga meri 80.5 km.

Kaj zahteva Challenge Walk MS: Door County?

Challenge Walk MS: Door County zahteva večdnevno vzdržljivost na skupni razdalji 80,5 km, kar zahteva dosledno tempo in telesno okrevanje v treh zaporednih dneh.

Za koga je Challenge Walk MS: Door County?

Challenge Walk MS: Door County je odprta za vse udeležence.

Podobne tekme

Organizirate to tekmovanje?