Wszystkie zawody
Bieganie🔥 Popularne

Maraton Warszawski

Maraton Warszawski odbyło się niedz., 27 wrz 2026 w Warsaw, Polska. Główna trasa liczy 42.2 km.

Ten wyścig już się odbył. Zobacz nadchodzące wyścigi

Data
niedz., 27 wrz 2026
Start
Warsaw 🇵🇱
Dystans
42.2 km
Przewyższenie
90 m
Poziom
Otwarty dla wszystkich
3 zawodników trenuje do tego startu

Masz start na oku?

Trenuj do kolejnych zawodów z IntervalCoach, trenerem AI, który buduje Twój plan i codziennie go dostraja.

Zacznij za darmo

Maraton Warszawski to jedno z największych wydarzeń biegowych w Europie Środkowej, charakteryzujące się płaską trasą prowadzącą przez najważniejsze miejsca w Warszawie.

Czego wymaga ten wyścig

Ten maraton wymaga równego tempa na dystansie 42,2 kilometrów po płaskiej trasie z minimalnymi zmianami wysokości.

Wytrzymałość tlenowa

Standardowy dystans maratoński 42,2 kilometrów wymaga ciągłego, wielogodzinnego wysiłku tlenowego o dużej objętości i wydajności sercowo-naczyniowej.

Wytrzymałość na uderzenia

Pokonanie pełnego dystansu maratonu po asfalcie wymaga dużej wytrzymałości mięśni i kości, aby sprostać powtarzającym się obciążeniom biegowym w czasie.

Wysiłek trwający trzy godziny lub dłużej wymaga stałego spożycia węglowodanów w ilości 60 do 90 gramów na godzinę, aby utrzymać zapasy glikogenu i tempo.

Ile by Cię to kosztowało?

Wybierz poziom najbliższy Twojemu, aby oszacować czas na tej trasie i zakres przygotowań potrzebnych do solidnego treningu.

Szacowany czas

3:50–4:35

Trening w szczytowym tygodniu

5–7 godz./tydz.

Szacunkowy wynik modelu na podstawie dystansu, podjazdów i poziomu, nie obietnica. Warunki, jazda w grupie i tempo mogą go zmienić.

IntervalCoach przekłada te tygodniowe godziny w konkretny plan dopasowany do Twojej faktycznej formy. Zacznij, wybierając ten wyścig jako swój cel

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbywa się Maraton Warszawski?

Maraton Warszawski odbyło się niedz., 27 wrz 2026 w Warsaw, Polska.

Jak długo trwa Maraton Warszawski?

Główna trasa liczy 42.2 km.

Czego wymaga Maraton Warszawski?

Ten maraton wymaga równego tempa na dystansie 42,2 kilometrów po płaskiej trasie z minimalnymi zmianami wysokości.

Ile przewyższenia ma Maraton Warszawski?

Maraton Warszawski ma 90 m przewyższenia.

Dla kogo jest Maraton Warszawski?

Maraton Warszawski jest otwarty dla wszystkich uczestników.

Podobne zawody

Organizujesz ten wyścig?