Alle wedstrijden
Hiken

SV-RKD Marsch

SV-RKD Marsch vond plaats op za 26 sep 2026 in Greifensee, Zwitserland. De hoofdafstand is 22 km.

Deze wedstrijd heeft al plaatsgevonden. Bekijk aankomende wedstrijden

Datum
za 26 sep 2026
Start
Greifensee 🇨🇭
Afstand
22 km
Niveau
Voor iedereen

Een wedstrijd in gedachten?

Gebruik IntervalCoach om te trainen voor je volgende event, een AI-coach die je plan opbouwt en het elke dag bijstuurt.

Gratis starten

De SV-RKD Marsch is een georganiseerde jaarlijkse wandeling die fysieke uithoudingsvermogen, militaire paraatheid en kameraadschap bevordert, waarbij de editie van 2026 rond het Greifensee plaatsvindt.

Wat deze race vraagt

De SV-RKD Marsch vereist duurzame fysieke uithoudingsvermogen over een wandelafstand van 22 km.

Aerobe uithoudingsvermogen

Het afleggen van een afstand van 22 km te voet vereist een duurzame cardiovasculaire capaciteit en spieruithoudingsvermogen voor meerdere uren continue beweging.

Tempo controle

Het beheersen van de inspanning tijdens een meerdaagse wandeling rond het Greifensee vereist een consistente energieverdeling om vroegtijdige vermoeidheid te voorkomen.

Een wandeling van 22 km zal waarschijnlijk langer dan 2,5 uur duren, dus atleten moeten streven naar 30 tot 60 gram koolhydraten per uur om de energieniveaus te handhaven.

Veelgestelde vragen

Wanneer is SV-RKD Marsch?

SV-RKD Marsch vond plaats op za 26 sep 2026 in Greifensee, Zwitserland.

Hoe lang duurt SV-RKD Marsch?

De hoofdafstand is 22 km.

Wat vraagt SV-RKD Marsch?

De SV-RKD Marsch vereist duurzame fysieke uithoudingsvermogen over een wandelafstand van 22 km.

Voor wie is SV-RKD Marsch bedoeld?

SV-RKD Marsch staat open voor alle deelnemers.

Vergelijkbare wedstrijden

Organiseer je deze wedstrijd?