Visas sacensības
Riteņbraukšana🔥 Populārs

Gran Fondo Il Lombardia

Gran Fondo Il Lombardia notika svētd., 2026. g. 11. okt. vietā Bergamo, Itālija. Pamattrase ir 110 km.

Šis brauciens jau ir noticis. Skatīt gaidāmos braucienus

Datums
svētd., 2026. g. 11. okt.
Sākums
Bergamo 🇮🇹
Distance
110 km
Kāpumi
2500 m
Līmenis
Atvērts visiem
7 sportisti trenējas šim startam

Ir prātā konkrēta sacīkste?

Izmanto IntervalCoach, lai gatavotos savai nākamajai sacīkstei — AI treneris, kas izveido tavu plānu un pielāgo to katru dienu.

Sāc bez maksas

Amateur gran fondo on the climbs around Bergamo mirroring Il Lombardia, the day after the pro Monument.

Ko šīs sacensības pieprasa

Gran Fondo Il Lombardia demands relentless climbing and technical descending over 110 kilometers of challenging terrain around Bergamo.

Climbing Capacity

Accumulating 2,500 meters of elevation gain across 110 kilometers requires sustained power output on steep ascents.

Descending and Cornering

The alpine-style profile mirroring the professional Monument demands bike handling skills and upper body fatigue management on descents.

Muscular Durability

Repeated climbing efforts over an amateur gran fondo format place significant stress on the lower back and legs.

A target intake of 60 to 90 grams of carbohydrates per hour is recommended to sustain energy levels across the multi-hour duration.

Ko tas no tevis prasītu?

Izvēlies savam līmenim vistuvāko, lai uzzinātu paredzamo finiša laiku šajā maršrutā un to, kāda gatavošanās nepieciešama.

Paredzamais finišs

5:25–6:35

Slodzes maksimuma nedēļa

6–8 h/nedēļā

Modeļa aplēse, kas balstīta distancē, kāpumā un līmenī — nav garantija. Apstākļi, aerodinamiskais vilkšana un taktika to ietekmē.

IntervalCoach pārvērš šīs nedēļas stundas konkrētā plānā, kas balstīts uz tavu faktisko sagatavotību. Sāc ar šīm sacensībām kā mērķi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad notiek Gran Fondo Il Lombardia?

Gran Fondo Il Lombardia notika svētd., 2026. g. 11. okt. vietā Bergamo, Itālija.

Cik garš ir Gran Fondo Il Lombardia?

Pamattrase ir 110 km.

Ko prasa Gran Fondo Il Lombardia?

Gran Fondo Il Lombardia demands relentless climbing and technical descending over 110 kilometers of challenging terrain around Bergamo.

Cik daudz kāpumu ir Gran Fondo Il Lombardia?

Gran Fondo Il Lombardia ir 2500 m kāpumu.

Kam ir paredzēts Gran Fondo Il Lombardia?

Gran Fondo Il Lombardia ir atvērts visiem dalībniekiem.

Līdzīgas sacensības

Rīko šīs sacensības?