Visas sacensības
Skriešana

BMW Berlin Marathon

BMW Berlin Marathon notiek svētd., 2027. g. 26. sept. vietā Berlin, Vācija. Pamattrase ir 42.2 km.

Datums
svētd., 2027. g. 26. sept.
Sākums
Berlin 🇩🇪
Distance
42.2 km
Līmenis
Atvērts visiem
Pievieno sacensību dienu savam kalendāram

Tavs 52 nedēļu plāns, lai BMW Berlin Marathon

Bāze fāze sākas šonedēļ. Izveidota, pamatojoties uz tavu fizisko sagatavotību, un ik dienu pielāgota atbilstoši tavas formas izmaiņām; pievieno maršrutu, un tā sagatavos tevi arī kāpumiem.

Izveidot manu plānu

Sāc bez maksas · Bankas karte nav nepieciešama

The BMW Berlin Marathon is a World Marathon Major on a flat 42.195 km road course through Berlin.

Ko tas no tevis prasītu?

Izvēlies savam līmenim vistuvāko, lai uzzinātu paredzamo finiša laiku šajā maršrutā un to, kāda gatavošanās nepieciešama.

Paredzamais finišs

3:45–4:30

Slodzes maksimuma nedēļa

5–7 h/nedēļā

Modeļa aplēse, kas balstīta distancē, kāpumā un līmenī — nav garantija. Apstākļi, aerodinamiskais vilkšana un taktika to ietekmē.

IntervalCoach pārvērš šīs nedēļas stundas konkrētā plānā, kas balstīts uz tavu faktisko sagatavotību. Sāc ar šīm sacensībām kā mērķi

Tavs ceļš uz sacensību dienu

Sacensību diena BMW Berlin Marathon ir pēc 52 nedēļām. Tā treneris sadala šo laiku. Pirmā fāze sākas tagad.

  1. 01Bāze40 nedēļas · 2026. g. 28. sept. – 2027. g. 4. jūl.

    Aerobiskais pamats: pārsvarā stabils izturības darbs, kas attīsta aerobo dzinēju un noturību, uz kuras balstās nākamās fāzes.

  2. 02Attīstība6 nedēļas · 2027. g. 5. jūl. – 2027. g. 15. aug.

    Pakāpeniska slodzes kāpināšana: treniņu slodze pieaug viļņveidīgi — smagākas nedēļas tiek uzslāņotas uz bāzes, un plānotas atgūšanās nedēļas ļauj panākumiem nostabilizēties.

  3. 03Kulminācija3 nedēļas · 2027. g. 16. aug. – 2027. g. 5. sept.

    Plāna smagākās nedēļas: sacensībām specifiska intensitāte pie gandrīz maksimālas treniņu slodzes, kas smalki pieskaņo tieši to, ko šīs sacensības pieprasa.

  4. 04Nogludināšana2 nedēļas · 2027. g. 6. sept. – 2027. g. 19. sept.

    Apjoms krītas, bet intensitāte paliek: īsi, asi piepūles brīži uztur kājas modrā stāvoklī, kamēr nogurums pamazām atkāpjas.

  5. 05Sacensību nedēļa1 nedēļa · 2027. g. 20. sept. – 2027. g. 26. sept.

    Ieskrējieni, atpūta un organizatoriskie jautājumi. Darbs ir padarīts — tagad uzdevums ir ierasties svaigam.

Iegūsti šo plānu, kas balstīts uz tavu pašreizējo sagatavotību

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad notiek BMW Berlin Marathon?

BMW Berlin Marathon notiek svētd., 2027. g. 26. sept. vietā Berlin, Vācija.

Cik garš ir BMW Berlin Marathon?

Pamattrase ir 42.2 km.

Kam ir paredzēts BMW Berlin Marathon?

BMW Berlin Marathon ir atvērts visiem dalībniekiem.

Līdzīgas sacensības

Rīko šīs sacensības?