Kõik võistlused
Metsajooks

Trail Chrea

Trail Chrea toimub L, 12. detsember 2026 kohas Chréa National Park, Blida, Alžeeria. Peamine marsruut on 25 km.

Kuupäev
L, 12. detsember 2026
Start
Chréa National Park, Blida 🇩🇿
Distants
25 km
Tase
Kõigile avatud
2 sportlast treenivad selleks
Lisa võistluspäev oma kalendrisse

Sinu 12-nädalane plaan, et jõuda: Trail Chrea

Ülesehitus faas algab sel nädalal. Koostatud vastavalt sinu vormile ja kohandub iga päev vastavalt selle muutumisele; lisa rada ja plaan valmistab sind ette ka tõusudeks.

Koosta mu plaan

Tasuta alustamine · Krediitkaarti pole vaja

Mountain trail race in Chréa National Park in the Blida Atlas, organised by the Gravir association, with a 40 km ultra trail, a 25 km trail challenge and a 14 km discovery trail.

Sinu tee võistluspäevani

Trail Chrea võistluspäevani on jäänud 12 nädalat. Nii jaotab treener selle aja. Esimene etapp algab kohe.

  1. 01Ülesehitus6 nädalat · 20. sept 2026 31. okt 2026

    Järkjärguline koormuse tõus: treeningkoormus kasvab lainetena, raskemad nädalad ehitatakse baasile ja planeeritud taastumisnädalad lubavad edusammudel kinnistuda.

  2. 02Tipp3 nädalat · 1. nov 2026 21. nov 2026

    Plaani raskeimad nädalad: võistlusspetsiifiline intensiivsus peaaegu täiskoormusel, mis lihvib täpselt seda, mida see võistlus nõuab.

  3. 03Mahalaadimine2 nädalat · 22. nov 2026 5. dets 2026

    Maht väheneb, intensiivsus jääb: lühikesed ja teravad pingutused hoiavad jalad ärkvel, samal ajal kui väsimus taandub.

  4. 04Võistlusnädal1 nädal · 6. dets 2026 12. dets 2026

    Avaussed, puhkus ja logistika. Töö on tehtud; nüüd on ülesanne jõuda starti värskena.

Loo see plaan vastavalt oma vormile

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub Trail Chrea?

Trail Chrea toimub L, 12. detsember 2026 kohas Chréa National Park, Blida, Alžeeria.

Kui pikk on Trail Chrea?

Peamine marsruut on 25 km.

Kellele on Trail Chrea mõeldud?

Trail Chrea on avatud kõigile osalejatele.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?