Kõik võistlused
Kepikõnd

NordicWalkin'Lyon

NordicWalkin'Lyon toimus P, 11. oktoober 2026 kohas Lyon, Prantsusmaa. Peamine marsruut on 20 km.

See võistlus on juba toimunud. Vaata tulevasi võistlusi

Kuupäev
P, 11. oktoober 2026
Start
Lyon 🇫🇷
Distants
20 km
Tõusu
350 m
Tase
Kõigile avatud

Silme ees on võistlus?

Kasuta IntervalCoachi, et treenida järgmise ürituse jaoks — AI-treener, mis loob plaani ja kohandab seda igapäevaselt.

Alusta tasuta

NordicWalkin'Lyon is an urban walking and Nordic walking event in France offering multiple routes ranging from 7 km to 20 km through the historical and natural sites of Lyon.

Mida see võistlus nõuab

NordicWalkin'Lyon requires sustained cardiovascular endurance and muscular stamina to cover a 20 km urban walking route.

Distance endurance

Covering the full 20 km route demands continuous forward progression on foot, requiring well-developed aerobic capacity and structural conditioning.

Terrain versatility

Navigating the historical and natural sites of Lyon involves varied urban surfaces and potential grade changes across the city.

Given the duration of a 20 km walk, athletes should consume 30 to 60 grams of carbohydrates per hour to maintain energy levels.

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub NordicWalkin'Lyon?

NordicWalkin'Lyon toimus P, 11. oktoober 2026 kohas Lyon, Prantsusmaa.

Kui pikk on NordicWalkin'Lyon?

Peamine marsruut on 20 km.

Mida NordicWalkin'Lyon nõuab?

NordicWalkin'Lyon requires sustained cardiovascular endurance and muscular stamina to cover a 20 km urban walking route.

Kui palju tõusumeetreid on NordicWalkin'Lyon-l?

NordicWalkin'Lyon-l on 350 m tõusumeetreid.

Kellele on NordicWalkin'Lyon mõeldud?

NordicWalkin'Lyon on avatud kõigile osalejatele.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?