Vse tekme
Kolesarjenje

Gravel para Todos

Gravel para Todos je potekala ned., 20. sep. 2026 v Coruche, Portugalska.

Ta dirka je že potekala. Poglej prihajajoče dirke

Datum
ned., 20. sep. 2026
Začni
Coruche 🇵🇹
Raven
Odprto za vse

Imaš v mislih tekmo?

Treniraj za svojo naslednjo tekmo z IntervalCoach, trenerjem z umetno inteligenco, ki sestavi tvoj načrt in ga vsak dan prilagaja.

Začni brezplačno

Gravel vožnja iz Coruche v Ribateju, v organizaciji Cabreira Solutions.

Kaj ta dirka zahteva

Gravel para Todos je gravel vožnja, ki poteka v Coruche v regiji Ribatejo.

Gravel teren

Vožnja po makadamskih površinah zahteva spretnosti upravljanja kolesa in opremo, primerno za neutrjene ceste.

Podnebje v septembru

Septembrski datum v regiji Ribatejo pomeni, da se morajo udeleženci pripraviti na tople pogoje vožnje.

Pogosta vprašanja

Kdaj je Gravel para Todos?

Gravel para Todos je potekala ned., 20. sep. 2026 v Coruche, Portugalska.

Kaj zahteva Gravel para Todos?

Gravel para Todos je gravel vožnja, ki poteka v Coruche v regiji Ribatejo.

Za koga je Gravel para Todos?

Gravel para Todos je odprta za vse udeležence.

Podobne tekme

Organizirate to tekmovanje?