Všetky preteky
Chôdza

서울 걷자 페스티벌

서울 걷자 페스티벌 sa konal(a) ne 20. 9. 2026 v Seoul, Južná Kórea. Hlavná trasa má 4.4 km.

Tieto preteky sa už uskutočnili. Pozrieť nadchádzajúce preteky

Dátum
ne 20. 9. 2026
Start
Seoul 🇰🇷
Vzdialenosť
4.4 km
Úroveň
Otvorené pre všetkých

Máte na mysli konkrétny závod?

Použite IntervalCoach na prípravu na svoj ďalší cieľ – AI trénera, ktorý zostaví váš plán a denne ho prispôsobuje.

Začať zadarmo

A non-competitive walking festival where participants stroll along normally car-free central Seoul streets from Dongdaemun Design Plaza (DDP) to Gwanghwamun Square.

Čo tieto preteky vyžadujú

This 4.4 km non-competitive walking event requires basic cardiovascular endurance for a continuous urban street route.

Continuous Walking

Participants must maintain forward motion over a 4.4 km distance entirely on foot without vehicular assistance.

Urban Infrastructure

Navigating central Seoul streets requires pacing appropriate for a shared, non-competitive mass-participation setting.

Často kladené otázky

Kedy sa koná 서울 걷자 페스티벌?

서울 걷자 페스티벌 sa konal(a) ne 20. 9. 2026 v Seoul, Južná Kórea.

Aká dlhá je trasa 서울 걷자 페스티벌?

Hlavná trasa má 4.4 km.

Čo vyžaduje 서울 걷자 페스티벌?

This 4.4 km non-competitive walking event requires basic cardiovascular endurance for a continuous urban street route.

Pre koho sú preteky 서울 걷자 페스티벌 určené?

서울 걷자 페스티벌 sú otvorené pre všetkých účastníkov.

Podobné závody

Organizujete tento závod?