Alle ritt
Sykling

Larra-Larrau

Larra-Larrau fant sted lør. 5. sep. 2026 i Isaba, Spania. Hovedruten er 146 km.

Dette rittet har allerede funnet sted. Se kommende ritt

Dato
lør. 5. sep. 2026
Start
Isaba 🇪🇸
Distanse
146 km
Klatring
3 600 m
Nivå
Åpent for alle

Har du et ritt i tankene?

Bruk IntervalCoach til å trene mot ditt neste arrangement — en AI-trener som bygger planen din og tilpasser den hver dag.

Start gratis

Sykkelrittet Larra-Larrau finner sted i hjertet av Pyreneene, og forbinder Spania og Frankrike med krevende ruter som inkluderer myteomspunne pass som Larrau, Issarbe og La Pierre Saint-Martin.

Hva dette løpet krever

Denne 146 kilometer lange turen i Pyreneene krever vedvarende klatring over legendariske fjellpass og effektiv pacing over en internasjonal rute.

Klatrevolum

Å navigere i Pyreneene over berømte stigninger som Larrau, Issarbe og La Pierre Saint-Martin krever kontinuerlig klatrestyrke og tilstrekkelig girutveksling for bratte stigninger.

Langdistanseutholdenhet

Å dekke 146 kilometer i fjellterreng krever dyp aerob utholdenhet og streng overholdelse av en flertimers pacingstrategi.

Sikt på 60 til 90 gram karbohydrater per time for å opprettholde ytelsen over en fjelltur av denne varigheten.

Hva ville det tatt deg?

Velg nivået som ligger nærmest ditt for et anslag på sluttid på denne løypa og treningen en solid forberedelse krever.

Estimert sluttid

7:25–8:55

Trening i toppuke

6–8 t/uke

Et modellanslag basert på distanse, høydemeter og nivå, ikke et løfte. Forhold, drafting og pacing kan endre det.

IntervalCoach gjør disse ukentlige timene til en konkret plan bygget rundt din faktiske form. Start med dette løpet som mål

Ofte stilte spørsmål

Når er Larra-Larrau?

Larra-Larrau fant sted lør. 5. sep. 2026 i Isaba, Spania.

Hvor lang er Larra-Larrau?

Hovedruten er 146 km.

Hva krever Larra-Larrau?

Denne 146 kilometer lange turen i Pyreneene krever vedvarende klatring over legendariske fjellpass og effektiv pacing over en internasjonal rute.

Hvor mye høydemeter har Larra-Larrau?

Larra-Larrau har 3 600 m høydemeter.

Hvem passer Larra-Larrau for?

Larra-Larrau er åpent for alle deltakere.

Lignende ritt

Arrangerer du dette løpet?