Alle ritt
Sykling

政和爬坡赛

政和爬坡赛 finner sted søn. 8. nov. 2026 i Zhenghe County, Kina. Hovedruten er 51 km.

Dato
søn. 8. nov. 2026
Start
Zhenghe County 🇨🇳
Distanse
51 km
Nivå
Åpent for alle
2 utøvere trener mot dette
Legg racedagen til i kalenderen din

Din 3-ukers plan til 政和爬坡赛

Nedtrapping-fasen starter denne uken. Bygget rundt formen din og justert hver dag etter hvert som den endrer seg; legg til løypen, så forbereder den deg på stigningene også.

Bygg planen min

Gratis å starte · Ikke bankkort nødvendig

The 2025 Fujian Provincial Cycling League Zhenghe round covered 45.5 km and climbed 1,120 m, starting at the Niannian Yunshang Terraced Fields Scenic Area visitor centre and passing Fozishan and Chouling scenic areas.

Hva ville det tatt deg?

Velg nivået som ligger nærmest ditt for et anslag på sluttid på denne løypa og treningen en solid forberedelse krever.

Estimert sluttid

1:30–1:50

Trening i toppuke

6–8 t/uke

Et modellanslag basert på distanse, høydemeter og nivå, ikke et løfte. Forhold, drafting og pacing kan endre det.

IntervalCoach gjør disse ukentlige timene til en konkret plan bygget rundt din faktiske form. Start med dette løpet som mål

Veien mot konkurransedagen

Det er 3 uker til konkurransedagen på 政和爬坡赛. Slik deler en trener opp den tiden. Den første fasen starter nå.

  1. 01Nedtrapping2 uker · 19. okt. 2026 – 1. nov. 2026

    Volumet faller mens intensiteten holdes: korte, skarpe drag holder bena våkne mens tretthet forsvinner.

  2. 02Konkurranseuke1 uke · 2. nov. 2026 – 8. nov. 2026

    Åpningsøkter, hvile og logistikk. Jobben er gjort — nå gjelder det bare å møte opp uthvilt.

Få denne planen bygget rundt din egen form

Ofte stilte spørsmål

Når er 政和爬坡赛?

政和爬坡赛 finner sted søn. 8. nov. 2026 i Zhenghe County, Kina.

Hvor lang er 政和爬坡赛?

Hovedruten er 51 km.

Hvem passer 政和爬坡赛 for?

政和爬坡赛 er åpent for alle deltakere.

Lignende ritt

Arrangerer du dette løpet?