Visas sacensības
Riteņbraukšana

Rebecca's Private Idaho

Rebecca's Private Idaho notika trešd., 2026. g. 9. sept. vietā Sun Valley, Amerikas Savienotās Valstis. Pamattrase ir 165.8 km.

Šis brauciens jau ir noticis. Skatīt gaidāmos braucienus

Datums
trešd., 2026. g. 9. sept.
Sākums
Sun Valley 🇺🇸
Distance
165.8 km
Kāpumi
1900 m
Līmenis
Atvērts visiem

Ir prātā konkrēta sacīkste?

Izmanto IntervalCoach, lai gatavotos savai nākamajai sacīkstei — AI treneris, kas izveido tavu plānu un pielāgo to katru dienu.

Sāc bez maksas

Rebecca Rusch's celebrated multi-day Queen's Stage Race on Idaho mountain gravel (9-12 September 2026).

Ko šīs sacensības pieprasa

Rebecca's Private Idaho demands sustained endurance over a long mountain gravel route with significant climbing at altitude.

Distance endurance

Covering 165.76 km requires a robust aerobic base and the ability to maintain output for many hours in the saddle.

Climbing capacity

The 1900 meters of elevation gain across mountain terrain demands consistent climbing strength and pacing discipline.

Terrain management

Riding on Idaho mountain gravel requires bike-handling focus and physical resilience against continuous vibration and surface variation.

A sustained effort of this duration requires consistent carbohydrate intake of 60 to 90 grams per hour to maintain energy levels.

Ko tas no tevis prasītu?

Izvēlies savam līmenim vistuvāko, lai uzzinātu paredzamo finiša laiku šajā maršrutā un to, kāda gatavošanās nepieciešama.

Paredzamais finišs

6:40–8:05

Slodzes maksimuma nedēļa

6–8 h/nedēļā

Modeļa aplēse, kas balstīta distancē, kāpumā un līmenī — nav garantija. Apstākļi, aerodinamiskais vilkšana un taktika to ietekmē.

IntervalCoach pārvērš šīs nedēļas stundas konkrētā plānā, kas balstīts uz tavu faktisko sagatavotību. Sāc ar šīm sacensībām kā mērķi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad notiek Rebecca's Private Idaho?

Rebecca's Private Idaho notika trešd., 2026. g. 9. sept. vietā Sun Valley, Amerikas Savienotās Valstis.

Cik garš ir Rebecca's Private Idaho?

Pamattrase ir 165.8 km.

Ko prasa Rebecca's Private Idaho?

Rebecca's Private Idaho demands sustained endurance over a long mountain gravel route with significant climbing at altitude.

Cik daudz kāpumu ir Rebecca's Private Idaho?

Rebecca's Private Idaho ir 1900 m kāpumu.

Kam ir paredzēts Rebecca's Private Idaho?

Rebecca's Private Idaho ir atvērts visiem dalībniekiem.

Līdzīgas sacensības

Rīko šīs sacensības?