Összes verseny
Kerékpározás

UCI Masters Track World Championships

A UCI Masters Track World Championships versenyt 2027. okt. 4–10.-n tartják, itt: Newport, Egyesült Királyság.

Dátum
2027. okt. 4–10.
Rajt
Newport 🇬🇧
Szint
Mindenki számára nyitott
Add hozzá a versenynapot a naptáradhoz

A 50 hetes terved a UCI Masters Track World Championships céljához

A Alapozás fázis ezen a héten kezdődik. A jelenlegi állóképességedre épül, és minden nap frissül, ahogy a formád változik; csatolj hozzá egy útvonalat, és a hegyekre is felkészít.

Terv összeállítása

Ingyenesen elindítható · Bankkártya nem szükséges

The 2027 UCI Masters Track World Championships will be held at the Geraint Thomas National Velodrome of Wales in Newport from 4–10 October.

Az út a versenynapig

A UCI Masters Track World Championships versenyig 50 hét van. Így osztja fel ezt az időt egy edző. Az első szakasz most kezdődik.

  1. 01Alapozás38 hét · 2026. okt. 20. – 2027. júl. 12.

    Aerob alapozás: főként egyenletes állóképességi munka, amely fejleszti az aerob motort és azt a terhelhetőséget, amire a későbbi szakaszok épülnek.

  2. 02Építés6 hét · 2027. júl. 13. – 2027. aug. 23.

    Fokozatos terhelésnövelés: az edzésterhelés hullámokban emelkedik, az alapra nehezebb hetek épülnek, tervezett pihenőhetekkel, amelyek engedik beérni az eredményeket.

  3. 03Csúcsra hozás3 hét · 2027. aug. 24. – 2027. szept. 13.

    A terv legnehezebb hetei: versenyspecifikus intenzitás közel teljes edzésterhelés mellett, pontosan arra hangolva, amit ez a verseny igényel.

  4. 04Levezetés2 hét · 2027. szept. 14. – 2027. szept. 27.

    A mennyiség csökken, az intenzitás megmarad: rövid, éles intervallumok tartják ébren a lábakat, míg a fáradtság elmúlik.

  5. 05Versenyhét1 hét · 2027. szept. 28. – 2027. okt. 4.

    Bemelegítő edzések, pihenés és logisztika. A munka elkészült, most az a feladat, hogy frissen érkezz meg.

Kérd ezt a tervet a saját kondíciódra szabva

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a UCI Masters Track World Championships?

A UCI Masters Track World Championships versenyt 2027. okt. 4–10.-n tartják, itt: Newport, Egyesült Királyság.

Kiknek szól a(z) UCI Masters Track World Championships?

A(z) UCI Masters Track World Championships minden résztvevő számára nyitott.

Hasonló versenyek

Ezt a versenyt szervezed?