Összes verseny
Kerékpározás

Neusiedler See Radmarathon

A Neusiedler See Radmarathon versenyt 2027. ápr. 25., V-n tartják, itt: Mörbisch am See, Ausztria. A fő útvonal hossza 125 km.

Dátum
2027. ápr. 25., V
Rajt
Mörbisch am See 🇦🇹
Távolság
125 km
Szintemelkedés
600 m
Szint
Mindenki számára nyitott
Add hozzá a versenynapot a naptáradhoz

A 27 hetes terved a Neusiedler See Radmarathon céljához

A Alapozás fázis ezen a héten kezdődik. A jelenlegi állóképességedre épül, és minden nap frissül, ahogy a formád változik; csatolj hozzá egy útvonalat, és a hegyekre is felkészít.

Terv összeállítása

Ingyenesen elindítható · Bankkártya nem szükséges

A 125 km road marathon around Lake Neusiedl starting and finishing in Mörbisch am See, largely flat and often windy, with a section through Hungary.

Mennyi idő kellene neked?

Válaszd ki a hozzád legközelebb álló szintet, hogy megbecsülhesd a célidődet ezen az útvonalon, és megtudd, milyen felkészülés kell hozzá.

Becsült célidő

4:20–5:15

Csúcshét edzésmennyisége

6–8 óra/hét

Egy modell becslése a távból, a szintemelkedésből és a szintből, nem ígéret. A körülmények, a szélárnyék és a tempóbeosztás módosíthatják.

Az IntervalCoach ezeket a heti óraszámokat konkrét tervvé alakítja, a tényleges kondíciódra szabva. Kezdd el ezzel a versennyel mint céllal

Az út a versenynapig

A Neusiedler See Radmarathon versenyig 27 hét van. Így osztja fel ezt az időt egy edző. Az első szakasz most kezdődik.

  1. 01Alapozás15 hét · 2026. okt. 19. – 2027. jan. 31.

    Aerob alapozás: főként egyenletes állóképességi munka, amely fejleszti az aerob motort és azt a terhelhetőséget, amire a későbbi szakaszok épülnek.

  2. 02Építés6 hét · 2027. febr. 1. – 2027. márc. 14.

    Fokozatos terhelésnövelés: az edzésterhelés hullámokban emelkedik, az alapra nehezebb hetek épülnek, tervezett pihenőhetekkel, amelyek engedik beérni az eredményeket.

  3. 03Csúcsra hozás3 hét · 2027. márc. 15. – 2027. ápr. 4.

    A terv legnehezebb hetei: versenyspecifikus intenzitás közel teljes edzésterhelés mellett, pontosan arra hangolva, amit ez a verseny igényel.

  4. 04Levezetés2 hét · 2027. ápr. 5. – 2027. ápr. 18.

    A mennyiség csökken, az intenzitás megmarad: rövid, éles intervallumok tartják ébren a lábakat, míg a fáradtság elmúlik.

  5. 05Versenyhét1 hét · 2027. ápr. 19. – 2027. ápr. 25.

    Bemelegítő edzések, pihenés és logisztika. A munka elkészült, most az a feladat, hogy frissen érkezz meg.

Kérd ezt a tervet a saját kondíciódra szabva

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a Neusiedler See Radmarathon?

A Neusiedler See Radmarathon versenyt 2027. ápr. 25., V-n tartják, itt: Mörbisch am See, Ausztria.

Milyen hosszú a Neusiedler See Radmarathon?

A fő útvonal hossza 125 km.

Mennyi szintemelkedés van a(z) Neusiedler See Radmarathon versenyen?

A(z) Neusiedler See Radmarathon verseny szintemelkedése 600 m.

Kiknek szól a(z) Neusiedler See Radmarathon?

A(z) Neusiedler See Radmarathon minden résztvevő számára nyitott.

Hasonló versenyek

Ezt a versenyt szervezed?