Összes verseny
Kerékpározás

Mecklenburger Seen Runde (MSR 300)

A Mecklenburger Seen Runde (MSR 300) versenyt 2027. máj. 28–29.-n tartják, itt: Neubrandenburg, Németország. A fő útvonal hossza 300 km.

Dátum
2027. máj. 28–29.
Rajt
Neubrandenburg 🇩🇪
Távolság
300 km
Szint
Mindenki számára nyitott
2 sportoló készül erre
Add hozzá a versenynapot a naptáradhoz

A 32 hetes terved a Mecklenburger Seen Runde (MSR 300) céljához

A Alapozás fázis ezen a héten kezdődik. A jelenlegi állóképességedre épül, és minden nap frissül, ahogy a formád változik; csatolj hozzá egy útvonalat, és a hegyekre is felkészít.

Terv összeállítása

Ingyenesen elindítható · Bankkártya nem szükséges

A 300 km cycling event around the Mecklenburg Lake District, starting on Friday evening in Neubrandenburg and riding through the night.

Mennyi idő kellene neked?

Válaszd ki a hozzád legközelebb álló szintet, hogy megbecsülhesd a célidődet ezen az útvonalon, és megtudd, milyen felkészülés kell hozzá.

Becsült célidő

9:20–11:15

Csúcshét edzésmennyisége

6–8 óra/hét

Egy modell becslése a távból, a szintemelkedésből és a szintből, nem ígéret. A körülmények, a szélárnyék és a tempóbeosztás módosíthatják.

Az IntervalCoach ezeket a heti óraszámokat konkrét tervvé alakítja, a tényleges kondíciódra szabva. Kezdd el ezzel a versennyel mint céllal

Az út a versenynapig

A Mecklenburger Seen Runde (MSR 300) versenyig 32 hét van. Így osztja fel ezt az időt egy edző. Az első szakasz most kezdődik.

  1. 01Alapozás20 hét · 2026. okt. 17. – 2027. márc. 5.

    Aerob alapozás: főként egyenletes állóképességi munka, amely fejleszti az aerob motort és azt a terhelhetőséget, amire a későbbi szakaszok épülnek.

  2. 02Építés6 hét · 2027. márc. 6. – 2027. ápr. 16.

    Fokozatos terhelésnövelés: az edzésterhelés hullámokban emelkedik, az alapra nehezebb hetek épülnek, tervezett pihenőhetekkel, amelyek engedik beérni az eredményeket.

  3. 03Csúcsra hozás3 hét · 2027. ápr. 17. – 2027. máj. 7.

    A terv legnehezebb hetei: versenyspecifikus intenzitás közel teljes edzésterhelés mellett, pontosan arra hangolva, amit ez a verseny igényel.

  4. 04Levezetés2 hét · 2027. máj. 8. – 2027. máj. 21.

    A mennyiség csökken, az intenzitás megmarad: rövid, éles intervallumok tartják ébren a lábakat, míg a fáradtság elmúlik.

  5. 05Versenyhét1 hét · 2027. máj. 22. – 2027. máj. 28.

    Bemelegítő edzések, pihenés és logisztika. A munka elkészült, most az a feladat, hogy frissen érkezz meg.

Kérd ezt a tervet a saját kondíciódra szabva

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a Mecklenburger Seen Runde (MSR 300)?

A Mecklenburger Seen Runde (MSR 300) versenyt 2027. máj. 28–29.-n tartják, itt: Neubrandenburg, Németország.

Milyen hosszú a Mecklenburger Seen Runde (MSR 300)?

A fő útvonal hossza 300 km.

Kiknek szól a(z) Mecklenburger Seen Runde (MSR 300)?

A(z) Mecklenburger Seen Runde (MSR 300) minden résztvevő számára nyitott.

Hasonló versenyek

Ezt a versenyt szervezed?