Összes verseny
Futás

Bredase Singelloop

A Bredase Singelloop versenyt 2027. ápr. 4., V-n tartják, itt: Breda, Hollandia. A fő útvonal hossza 21.1 km.

Dátum
2027. ápr. 4., V
Rajt
Breda 🇳🇱
Távolság
21.1 km
Szint
Mindenki számára nyitott
2 sportoló készül erre
Add hozzá a versenynapot a naptáradhoz

A 24 hetes terved a Bredase Singelloop céljához

A Alapozás fázis ezen a héten kezdődik. A jelenlegi állóképességedre épül, és minden nap frissül, ahogy a formád változik; csatolj hozzá egy útvonalat, és a hegyekre is felkészít.

Terv összeállítása

Ingyenesen elindítható · Bankkártya nem szükséges

The Bredase Singelloop is a popular running event taking participants through the historic centre and along the canals of Breda.

Mit követel ez a verseny

The Bredase Singelloop demands sustained aerobic capacity to cover the 21.1-kilometer distance through the historic center and along the canals of Breda.

Aerobic Endurance

Covering the half-marathon distance of 21.1 kilometers requires a well-developed aerobic engine capable of maintaining a steady pace over an extended duration.

Pacing Discipline

Running through urban streets and along canals demands consistent pacing to prevent early fatigue and ensure a strong finish across the entirety of the course.

Mennyi idő kellene neked?

Válaszd ki a hozzád legközelebb álló szintet, hogy megbecsülhesd a célidődet ezen az útvonalon, és megtudd, milyen felkészülés kell hozzá.

Becsült célidő

1:45–2:10

Csúcshét edzésmennyisége

5–7 óra/hét

Egy modell becslése a távból, a szintemelkedésből és a szintből, nem ígéret. A körülmények, a szélárnyék és a tempóbeosztás módosíthatják.

Az IntervalCoach ezeket a heti óraszámokat konkrét tervvé alakítja, a tényleges kondíciódra szabva. Kezdd el ezzel a versennyel mint céllal

Az út a versenynapig

A Bredase Singelloop versenyig 24 hét van. Így osztja fel ezt az időt egy edző. Az első szakasz most kezdődik.

  1. 01Alapozás12 hét · 2026. okt. 19. – 2027. jan. 10.

    Aerob alapozás: főként egyenletes állóképességi munka, amely fejleszti az aerob motort és azt a terhelhetőséget, amire a későbbi szakaszok épülnek.

  2. 02Építés6 hét · 2027. jan. 11. – 2027. febr. 21.

    Fokozatos terhelésnövelés: az edzésterhelés hullámokban emelkedik, az alapra nehezebb hetek épülnek, tervezett pihenőhetekkel, amelyek engedik beérni az eredményeket.

  3. 03Csúcsra hozás3 hét · 2027. febr. 22. – 2027. márc. 14.

    A terv legnehezebb hetei: versenyspecifikus intenzitás közel teljes edzésterhelés mellett, pontosan arra hangolva, amit ez a verseny igényel.

  4. 04Levezetés2 hét · 2027. márc. 15. – 2027. márc. 28.

    A mennyiség csökken, az intenzitás megmarad: rövid, éles intervallumok tartják ébren a lábakat, míg a fáradtság elmúlik.

  5. 05Versenyhét1 hét · 2027. márc. 29. – 2027. ápr. 4.

    Bemelegítő edzések, pihenés és logisztika. A munka elkészült, most az a feladat, hogy frissen érkezz meg.

Kérd ezt a tervet a saját kondíciódra szabva

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a Bredase Singelloop?

A Bredase Singelloop versenyt 2027. ápr. 4., V-n tartják, itt: Breda, Hollandia.

Milyen hosszú a Bredase Singelloop?

A fő útvonal hossza 21.1 km.

Mit kíván a Bredase Singelloop?

The Bredase Singelloop demands sustained aerobic capacity to cover the 21.1-kilometer distance through the historic center and along the canals of Breda.

Kiknek szól a(z) Bredase Singelloop?

A(z) Bredase Singelloop minden résztvevő számára nyitott.

Hasonló versenyek

Ezt a versenyt szervezed?