Kõik võistlused
Jooks

Buffalo Marathon

Buffalo Marathon toimub P, 30. mai 2027 kohas Buffalo, Ameerika Ühendriigid. Peamine marsruut on 42.2 km.

Kuupäev
P, 30. mai 2027
Start
Buffalo 🇺🇸
Distants
42.2 km
Tase
Kõigile avatud
Lisa võistluspäev oma kalendrisse

Sinu 32-nädalane plaan, et jõuda: Buffalo Marathon

Baas faas algab sel nädalal. Koostatud vastavalt sinu vormile ja kohandub iga päev vastavalt selle muutumisele; lisa rada ja plaan valmistab sind ette ka tõusudeks.

Koosta mu plaan

Tasuta alustamine · Krediitkaarti pole vaja

The Buffalo Marathon is a flat, fast, scenic course featuring views of Lake Erie, downtown Buffalo’s waterfront and landmarks.

Mis see sinult nõuaks?

Vali tase, mis on sinu tasemele kõige lähemal, et saada hinnang selle raja lõpetamisajale ja korralikuks ettevalmistuseks vajaminevale treeningule.

Hinnanguline lõpuaeg

3:45–4:30

Tipunädala treening

5–7 h/nädalas

Mudeli hinnang distantsi, tõusumeetrite ja taseme põhjal, mitte lubadus. Tingimused, rühmasõit ja tempojaotus mõjutavad tulemust.

IntervalCoach muudab need nädalatunnid konkreetseks plaaniks, mis on ehitatud sinu tegeliku vormi järgi. Alusta selle võistlusega eesmärgina

Sinu tee võistluspäevani

Buffalo Marathon võistluspäevani on jäänud 32 nädalat. Nii jaotab treener selle aja. Esimene etapp algab kohe.

  1. 01Baas20 nädalat · 19. okt 2026 – 7. märts 2027

    Aeroobne vundament: peamiselt stabiilne vastupidavustreening, mis kasvatab aeroobset mootorit ja vastupidavust, millele hilisemad etapid toetuvad.

  2. 02Ülesehitus6 nädalat · 8. märts 2027 – 18. apr 2027

    Järkjärguline koormuse tõus: treeningkoormus kasvab lainetena, raskemad nädalad ehitatakse baasile ja planeeritud taastumisnädalad lubavad edusammudel kinnistuda.

  3. 03Tipp3 nädalat · 19. apr 2027 – 9. mai 2027

    Plaani raskeimad nädalad: võistlusspetsiifiline intensiivsus peaaegu täiskoormusel, mis lihvib täpselt seda, mida see võistlus nõuab.

  4. 04Mahalaadimine2 nädalat · 10. mai 2027 – 23. mai 2027

    Maht väheneb, intensiivsus jääb: lühikesed ja teravad pingutused hoiavad jalad ärkvel, samal ajal kui väsimus taandub.

  5. 05Võistlusnädal1 nädal · 24. mai 2027 – 30. mai 2027

    Avaussed, puhkus ja logistika. Töö on tehtud; nüüd on ülesanne jõuda starti värskena.

Loo see plaan vastavalt oma vormile

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub Buffalo Marathon?

Buffalo Marathon toimub P, 30. mai 2027 kohas Buffalo, Ameerika Ühendriigid.

Kui pikk on Buffalo Marathon?

Peamine marsruut on 42.2 km.

Kellele on Buffalo Marathon mõeldud?

Buffalo Marathon on avatud kõigile osalejatele.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?