Všechny závody
Cyklistika

环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race)

环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race) se koná ne 22. 11. 2026 v 雅安, Čína. Hlavní trasa měří 62 km.

Datum
ne 22. 11. 2026
Start
雅安 🇨🇳
Vzdálenost
62 km
Úroveň
Otevřeno všem
2 sportovců na to trénuje
Přidat den závodu do kalendáře

Váš 4týdenní plán na 环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race)

Fáze Vrchol začíná tento týden. Je postavená na vaší kondici a každý den se přizpůsobuje podle vaší formy; přiložte trasu závodu a plán se připraví i na stoupání.

Sestavit můj plán

Začátek zdarma · Bez kreditní karty

骑遍四川·2026年“环茶马古道”雅安公路自行车赛在雅安举行,设有62公里男子公路精英组及36公里公开组等组别。

Co by to od tebe chtělo?

Vyber úroveň, která je nejblíž té tvé, pro odhad cílového času na této trati a tréninku, který kvalitní příprava vyžaduje.

Odhadovaný cíl

1:50–2:15

Trénink ve špičkovém týdnu

6–8 h/týden

Modelový odhad z distance, stoupání a úrovně, není to slib. Podmínky, jízda v háku a rozložení sil ho ovlivní.

IntervalCoach přemění tyto týdenní hodiny v konkrétní plán postavený na tvé skutečné kondici. Začni s tímto závodem jako cílem

Vaše cesta k závodnímu dni

Do závodu 环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race) zbývá 4 týdnů. Takto si trenér rozdělí tento čas. První fáze začíná právě teď.

  1. 01Vrchol1 týden · 26. 10. 2026 – 1. 11. 2026

    Nejnáročnější týdny plánu: intenzita specifická pro závod téměř na plné tréninkové zátěži, která brousí přesně to, co tento závod vyžaduje.

  2. 02Vyladění2 týdny · 2. 11. 2026 – 15. 11. 2026

    Objem klesá, intenzita zůstává: krátké, ostré úsilí udržuje nohy v pohotovosti, zatímco únava odchází.

  3. 03Týden závodu1 týden · 16. 11. 2026 – 22. 11. 2026

    Otvíráky, odpočinek a logistika. Práce je hotová, teď jde o to dorazit na start svěží.

Nechte si postavit plán podle vlastní kondice

Časté dotazy

Kdy je 环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race)?

环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race) se koná ne 22. 11. 2026 v 雅安, Čína.

Jak dlouhý je 环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race)?

Hlavní trasa měří 62 km.

Pro koho je 环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race) určen?

环茶马古道雅安公路自行车赛 (Ya'an Tea Horse Road Race) je otevřený všem účastníkům.

Podobné závody

Organizujete tento závod?