Všechny závody
Cyklistika

Vetathlon de Bobital

Vetathlon de Bobital se koná ne 11. 10. 2026 v Bobital, Francie. Hlavní trasa měří 31 km.

Datum
ne 11. 10. 2026
Start
Bobital 🇫🇷
Vzdálenost
31 km
Úroveň
Otevřeno všem
Přidat den závodu do kalendáře

Váš 3týdenní plán na Vetathlon de Bobital

Fáze Vyladění začíná tento týden. Je postavená na vaší kondici a každý den se přizpůsobuje podle vaší formy; přiložte trasu závodu a plán se připraví i na stoupání.

Sestavit můj plán

Začátek zdarma · Bez kreditní karty

The Vetathlon de Bobital is a solo or duo run–mountain-bike–run event combining 8 km of running, 20 km of mountain biking and 3 km of running.

Co by to od tebe chtělo?

Vyber úroveň, která je nejblíž té tvé, pro odhad cílového času na této trati a tréninku, který kvalitní příprava vyžaduje.

Odhadovaný cíl

0:551:05

Trénink ve špičkovém týdnu

6–8 h/týden

Modelový odhad z distance, stoupání a úrovně, není to slib. Podmínky, jízda v háku a rozložení sil ho ovlivní.

IntervalCoach přemění tyto týdenní hodiny v konkrétní plán postavený na tvé skutečné kondici. Začni s tímto závodem jako cílem

Vaše cesta k závodnímu dni

Do závodu Vetathlon de Bobital zbývá 3 týdnů. Takto si trenér rozdělí tento čas. První fáze začíná právě teď.

  1. 01Vyladění2 týdny · 21. 9. 2026 4. 10. 2026

    Objem klesá, intenzita zůstává: krátké, ostré úsilí udržuje nohy v pohotovosti, zatímco únava odchází.

  2. 02Týden závodu1 týden · 5. 10. 2026 11. 10. 2026

    Otvíráky, odpočinek a logistika. Práce je hotová, teď jde o to dorazit na start svěží.

Nechte si postavit plán podle vlastní kondice

Časté dotazy

Kdy je Vetathlon de Bobital?

Vetathlon de Bobital se koná ne 11. 10. 2026 v Bobital, Francie.

Jak dlouhý je Vetathlon de Bobital?

Hlavní trasa měří 31 km.

Pro koho je Vetathlon de Bobital určen?

Vetathlon de Bobital je otevřený všem účastníkům.

Podobné závody

Organizujete tento závod?