Vse tekme
Kolesarjenje

Iceman Cometh

Iceman Cometh poteka sob., 7. nov. 2026 v kraju Kalkaska, Združene države Amerike. Glavna proga meri 48.3 km.

Datum
sob., 7. nov. 2026
Začni
Kalkaska 🇺🇸
Razdalja
48.3 km
Raven
Odprto za vse
Dodaj dan tekme v koledar

Tvoj 7-tedenski načrt do Iceman Cometh

Faza Nadgradnja se začne ta teden. Zasnovana je na tvoji trenutni pripravljenosti in se vsak dan prilagaja glede na spremembe tvoje forme; če priložiš progo, se pripravi tudi na klance.

Ustvari moj načrt

Brezplačen začetek · Brez kreditne kartice

The Iceman Cometh Challenge is an approximately 30-mile (48.3 km) point-to-point cross-country mountain-bike race from Kalkaska to Traverse City through Northern Michigan forests, including the Vasa Nordic ski trail.

Kaj bi to zahtevalo od tebe?

Izberi raven, ki je najbližje tvoji, za oceno časa cilja na tej progi in obseg treninga, ki ga zahteva zares dobra priprava.

Ocenjen čas cilja

1:251:45

Trening v vrhuncu priprav

6–8 h/teden

Modelska ocena na podlagi razdalje, plezanja in ravni, ni obljuba. Razmere, vožnja v zavetrju in razporeditev moči jo lahko spremenijo.

IntervalCoach te tedenske ure spremeni v konkreten načrt, prilagojen tvoji dejanski pripravljenosti. Začni z to dirko kot ciljem

Vaša pot do dneva tekme

Do tekme Iceman Cometh je še 7 tednov. Tako trener razdeli ta čas. Prva faza se začne zdaj.

  1. 01Nadgradnja1 teden · 20. sep. 2026 26. sep. 2026

    Postopno stopnjevanje obremenitve: trenažna obremenitev narašča v valovih, težji tedni se nalagajo na osnovo, vmes pa so načrtovani tedni regeneracije, ki omogočijo, da napredek obrodi sadove.

  2. 02Vrh3 tednov · 27. sep. 2026 17. okt. 2026

    Najtežji tedni plana: intenzivnost, prilagojena tekmi, ob skoraj polni trenažni obremenitvi, ki brusi natanko tisto, kar ta tekma zahteva.

  3. 03Razbremenitev2 tednov · 18. okt. 2026 31. okt. 2026

    Obseg upada, intenzivnost pa ostaja: kratki, ostri napori ohranjajo noge budne, medtem ko utrujenost izginja.

  4. 04Teden tekme1 teden · 1. nov. 2026 7. nov. 2026

    Aktivacije, počitek in logistika. Delo je opravljeno; naloga zdaj je priti spočit.

Ustvarite ta načrt, prilagojen vaši lastni pripravljenosti

Pogosta vprašanja

Kdaj je Iceman Cometh?

Iceman Cometh poteka sob., 7. nov. 2026 v kraju Kalkaska, Združene države Amerike.

Kako dolg je Iceman Cometh?

Glavna proga meri 48.3 km.

Za koga je Iceman Cometh?

Iceman Cometh je odprta za vse udeležence.

Podobne tekme

Organizirate to tekmovanje?