Vse tekme
Trail tek

GU Forest Force Run Series

GU Forest Force Run Series je potekala ned., 13. sep. 2026 v Singapore, Singapur. Glavna proga meri 30 km.

Ta dirka je že potekala. Poglej prihajajoče dirke

Datum
ned., 13. sep. 2026
Začni
Singapore 🇸🇬
Razdalja
30 km
Raven
Odprto za vse

Imaš v mislih tekmo?

Treniraj za svojo naslednjo tekmo z IntervalCoach, trenerjem z umetno inteligenco, ki sestavi tvoj načrt in ga vsak dan prilagaja.

Začni brezplačno

GU Forest Force Run Series je neortodoksni hibridni tekaški dogodek v Singapurju, ki združuje odseke po poteh s potmi Park Connector Network.

Kaj ta dirka zahteva

GU Forest Force Run Series zahteva vzdržljivost v aerobni vzdržljivosti na 30 km dolgi hibridni progi po poteh in tlakovanih površinah.

Vzdržljivost na razdaljo

Preteči 30 km zahteva robustno mišično-skeletno vzdržljivost in disciplino pri tempu, da se ohrani tekaška zmogljivost v daljšem časovnem obdobju.

Prehod površine

Kombinacija odsekov po poteh s potmi Park Connector Network zahteva prilagodljivost v koraku in opori, saj se teren izmenjuje med neravnimi potmi in tlakovanimi površinami.

Napor na 30 km bo za večino udeležencev verjetno presegel 2,5 ure, kar zahteva stalen vnos 60 do 90 gramov ogljikovih hidratov na uro za ohranjanje zmogljivosti.

Ocenjeni časi cilja

Tekmovalni (zmožnost 10 km pod 40 min)2:10–2:30h
Vmesni (zmožnost 10 km pod 50 min)2:35–3:10h
Prvič tekač3:15–4:00h

To so ocene glede na nivo, ne obljube. Tvoja številka je odvisna od tvoje pripravljenosti na dan dirke.

Pogosta vprašanja

Kdaj je GU Forest Force Run Series?

GU Forest Force Run Series je potekala ned., 13. sep. 2026 v Singapore, Singapur.

Kako dolg je GU Forest Force Run Series?

Glavna proga meri 30 km.

Kaj zahteva GU Forest Force Run Series?

GU Forest Force Run Series zahteva vzdržljivost v aerobni vzdržljivosti na 30 km dolgi hibridni progi po poteh in tlakovanih površinah.

Za koga je GU Forest Force Run Series?

GU Forest Force Run Series je odprta za vse udeležence.

Podobne tekme

Organizirate to tekmovanje?