Všetky preteky
Cyklistika

Channel to Med

Channel to Med sa uskutoční pi 14. 5. 2027 v Ouistreham, Francúzsko. Hlavná trasa má 1600 km.

Dátum
pi 14. 5. 2027
Start
Ouistreham 🇫🇷
Vzdialenosť
1600 km
Úroveň
Otvorené pre všetkých
Pridať deň závodu do kalendára

Váš 34-týždňový plán na Channel to Med

Fáza Základ sa začína tento týždeň. Je zostavená na základe vašej výkonnosti a upravuje sa každý deň podľa toho, ako sa mení vaša forma; priložte trasu pretekov a pripraví vás aj na stúpania.

Vytvoriť môj plán

Začnite zdarma · Bez kreditnej karty

This supported road-cycling tour crosses France from the Channel coast near Ouistreham to the Mediterranean near Nice, using scenic roads through the Loire Valley, Puy-de-Dôme and Provence.

Tvoja cesta k dňu pretekov

Do dňa pretekov Channel to Med zostáva 34 týždňov. Takto si tento čas rozdeľuje tréner. Prvá fáza začína teraz.

  1. 01Základ22 týždňov · 19. 9. 2026 19. 2. 2027

    Aeróbny základ: väčšinou stabilná vytrvalostná práca, ktorá rozvíja aeróbny motor a odolnosť, na ktorej stoja neskoršie fázy.

  2. 02Nárast6 týždňov · 20. 2. 2027 2. 4. 2027

    Postupné zvyšovanie záťaže: tréningová záťaž stúpa vo vlnách, náročnejšie týždne sa nabaľujú na základ a plánované regeneračné týždne umožňujú, aby sa zlepšenia prejavili.

  3. 03Vrchol3 týždňov · 3. 4. 2027 23. 4. 2027

    Najnáročnejšie týždne plánu: intenzita špecifická pre preteky pri takmer plnej tréningovej záťaži, ktorá brúsi presne to, čo tieto preteky vyžadujú.

  4. 04Zľahčenie2 týždňov · 24. 4. 2027 7. 5. 2027

    Objem klesá, intenzita zostáva: krátke, ostré úsilia udržujú nohy bdelé, zatiaľ čo únava odchádza.

  5. 05Týždeň pretekov1 týždeň · 8. 5. 2027 14. 5. 2027

    Rozjazdy, oddych a logistika. Práca je hotová, teraz je úlohou prísť na štart oddýchnutý.

Nechaj si postaviť tento plán na základe svojej vlastnej kondície

Často kladené otázky

Kedy sa koná Channel to Med?

Channel to Med sa uskutoční pi 14. 5. 2027 v Ouistreham, Francúzsko.

Aká dlhá je trasa Channel to Med?

Hlavná trasa má 1600 km.

Pre koho sú preteky Channel to Med určené?

Channel to Med sú otvorené pre všetkých účastníkov.

Podobné závody

Organizujete tento závod?