Alle ritt
Sykling

Desafio Serra do Rio do Rastro

Desafio Serra do Rio do Rastro fant sted lør. 5. sep. 2026 i Lauro Müller, Brasil. Hovedruten er 24 km.

Dette rittet har allerede funnet sted. Se kommende ritt

Dato
lør. 5. sep. 2026
Start
Lauro Müller 🇧🇷
Distanse
24 km
Klatring
1 019 m
Nivå
Åpent for alle

Har du et ritt i tankene?

Bruk IntervalCoach til å trene mot ditt neste arrangement — en AI-trener som bygger planen din og tilpasser den hver dag.

Start gratis

Desafio Serra do Rio do Rastro er en 24 km lang motbakke-sykkelløype fra Lauro Müller til utsiktspunktet Serra do Rio do Rastro, med 284 svinger og 1 019 m stigning.

Hva dette løpet krever

Denne 24 km lange motbakke-tidskjøreren krever uopphørlig klatreevne og vedvarende muskulær utholdenhet for å overvinne 1 019 høydemeter.

Vedvarende klatring

Ruten stiger kontinuerlig over 24 km, og krever høy, jevn effekt i bratte stigninger uten lettelser.

Svingferdigheter

Å navigere 284 svinger krever konstant fokus og presisjon i sykkelhåndtering under en lang stigning.

Høydeeksponering

Målgangen ved utsiktspunktet Serra do Rio do Rastro plasserer utøvere i høy høyde, noe som øker den kardiovaskulære belastningen.

Hva ville det tatt deg?

Velg nivået som ligger nærmest ditt for et anslag på sluttid på denne løypa og treningen en solid forberedelse krever.

Estimert sluttid

1:30–1:50

Trening i toppuke

6–8 t/uke

Et modellanslag basert på distanse, høydemeter og nivå, ikke et løfte. Forhold, drafting og pacing kan endre det.

IntervalCoach gjør disse ukentlige timene til en konkret plan bygget rundt din faktiske form. Start med dette løpet som mål

Ofte stilte spørsmål

Når er Desafio Serra do Rio do Rastro?

Desafio Serra do Rio do Rastro fant sted lør. 5. sep. 2026 i Lauro Müller, Brasil.

Hvor lang er Desafio Serra do Rio do Rastro?

Hovedruten er 24 km.

Hva krever Desafio Serra do Rio do Rastro?

Denne 24 km lange motbakke-tidskjøreren krever uopphørlig klatreevne og vedvarende muskulær utholdenhet for å overvinne 1 019 høydemeter.

Hvor mye høydemeter har Desafio Serra do Rio do Rastro?

Desafio Serra do Rio do Rastro har 1 019 m høydemeter.

Hvem passer Desafio Serra do Rio do Rastro for?

Desafio Serra do Rio do Rastro er åpent for alle deltakere.

Lignende ritt

Arrangerer du dette løpet?