Összes verseny
Hyrox🔥 Népszerű

HYROX Copenhagen

A HYROX Copenhagen versenyt 2027. márc. 25–28.-n tartják, itt: Copenhagen, Dánia. A fő útvonal hossza 8 km.

Dátum
2027. márc. 25–28.
Rajt
Copenhagen 🇩🇰
Távolság
8 km
Szint
Vegyes mezőny
4 sportoló készül erre
Add hozzá a versenynapot a naptáradhoz

A 22 hetes terved a HYROX Copenhagen céljához

A Alapozás fázis ezen a héten kezdődik. A jelenlegi állóképességedre épül, és minden nap frissül, ahogy a formád változik; csatolj hozzá egy útvonalat, és a hegyekre is felkészít.

Terv összeállítása

Ingyenesen elindítható · Bankkártya nem szükséges

HYROX, the hybrid-fitness race in Copenhagen: eight 1 km runs, each followed by one functional station (SkiErg, sled push, sled pull, burpee broad jumps, rowing, farmers carry, sandbag lunges, wall balls). Divisions run from Open through Pro, Doubles and Relay.

Mit követel ez a verseny

HYROX Copenhagen demands repeated running effort interrupted by eight functional stations. Athletes must manage the transition between the 1 km runs and varied strength and conditioning tasks.

Run-station repeatability

The event has eight 1 km runs, each followed by a functional station. Athletes need to resume running repeatedly after work at the stations.

Mixed work capacity

The stations include SkiErg, sled push and pull, burpee broad jumps, rowing, farmers carry, sandbag lunges and wall balls. The range of tasks demands capacity across both loaded and bodyweight movements.

Pacing under fatigue

Running and station work alternate throughout the event, so effort on one segment must be managed with the next segment in mind.

Az út a versenynapig

A HYROX Copenhagen versenyig 22 hét van. Így osztja fel ezt az időt egy edző. Az első szakasz most kezdődik.

  1. 01Alapozás10 hét · 2026. okt. 23. – 2026. dec. 31.

    Aerob alapozás: főként egyenletes állóképességi munka, amely fejleszti az aerob motort és azt a terhelhetőséget, amire a későbbi szakaszok épülnek.

  2. 02Építés6 hét · 2027. jan. 1. – 2027. febr. 11.

    Fokozatos terhelésnövelés: az edzésterhelés hullámokban emelkedik, az alapra nehezebb hetek épülnek, tervezett pihenőhetekkel, amelyek engedik beérni az eredményeket.

  3. 03Csúcsra hozás3 hét · 2027. febr. 12. – 2027. márc. 4.

    A terv legnehezebb hetei: versenyspecifikus intenzitás közel teljes edzésterhelés mellett, pontosan arra hangolva, amit ez a verseny igényel.

  4. 04Levezetés2 hét · 2027. márc. 5. – 2027. márc. 18.

    A mennyiség csökken, az intenzitás megmarad: rövid, éles intervallumok tartják ébren a lábakat, míg a fáradtság elmúlik.

  5. 05Versenyhét1 hét · 2027. márc. 19. – 2027. márc. 25.

    Bemelegítő edzések, pihenés és logisztika. A munka elkészült, most az a feladat, hogy frissen érkezz meg.

Kérd ezt a tervet a saját kondíciódra szabva

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a HYROX Copenhagen?

A HYROX Copenhagen versenyt 2027. márc. 25–28.-n tartják, itt: Copenhagen, Dánia.

Milyen hosszú a HYROX Copenhagen?

A fő útvonal hossza 8 km.

Mit kíván a HYROX Copenhagen?

HYROX Copenhagen demands repeated running effort interrupted by eight functional stations. Athletes must manage the transition between the 1 km runs and varied strength and conditioning tasks.

Kiknek szól a(z) HYROX Copenhagen?

A(z) HYROX Copenhagen vegyes mezőnyű verseny, profi és amatőr résztvevőkkel.

Hasonló versenyek

Ezt a versenyt szervezed?