Vse tekme
Kolesarjenje🔥 Priljubljeno

HEROS 庆元站 (Qingyuan)

HEROS 庆元站 (Qingyuan) je potekala ned., 13. sep. 2026 v Qingyuan, Kitajska. Glavna proga meri 126 km.

Ta dirka je že potekala. Poglej prihajajoče dirke

Datum
ned., 13. sep. 2026
Začni
Qingyuan 🇨🇳
Razdalja
126 km
Višinski metri
2050 m
Raven
Odprto za vse
13 športnikov trenira za to tekmo

Imaš v mislih tekmo?

Treniraj za svojo naslednjo tekmo z IntervalCoach, trenerjem z umetno inteligenco, ki sestavi tvoj načrt in ga vsak dan prilagaja.

Začni brezplačno

Postaja na kitajski amaterski seriji cestnih kolesarskih dirk HEROS v gorski grofiji Qingyuan, Zhejiang.

Kaj ta dirka zahteva

Ta gorska 126-kilometrska cestna dirka v Qingyuanu zahteva vzdržljivost pri vzponih in močne taktike skupinske vožnje na skupni višinski razliki 2.050 metrov.

Obseg vzponov

Nabiranje 2.050 metrov nadmorske višine na 126-kilometrski progi zahteva ponavljajoče se napore na znatnih vzponih in sposobnost ohranjanja moči na dolgih klancih.

Aerobna vzdržljivost

Razdalja in gorski profil zagotavljata dolgo trajanje v sedlu, kar preizkuša atletske aerobne osnove in strategijo tempa.

Upravljanje terena

Dirkanje v gorski grofiji Qingyuan zahteva tehnično znanje in mirnost na spustih ter spreminjajočih se profilih ceste.

Za vzdrževanje ravni energije med podaljšanim trajanjem dogodka je priporočen ciljni vnos ogljikovih hidratov od 60 do 90 gramov na uro.

Kaj bi to zahtevalo od tebe?

Izberi raven, ki je najbližje tvoji, za oceno časa cilja na tej progi in obseg treninga, ki ga zahteva zares dobra priprava.

Ocenjen čas cilja

5:35–6:40

Trening v vrhuncu priprav

6–8 h/teden

Modelska ocena na podlagi razdalje, plezanja in ravni, ni obljuba. Razmere, vožnja v zavetrju in razporeditev moči jo lahko spremenijo.

IntervalCoach te tedenske ure spremeni v konkreten načrt, prilagojen tvoji dejanski pripravljenosti. Začni z to dirko kot ciljem

Pogosta vprašanja

Kdaj je HEROS 庆元站 (Qingyuan)?

HEROS 庆元站 (Qingyuan) je potekala ned., 13. sep. 2026 v Qingyuan, Kitajska.

Kako dolg je HEROS 庆元站 (Qingyuan)?

Glavna proga meri 126 km.

Kaj zahteva HEROS 庆元站 (Qingyuan)?

Ta gorska 126-kilometrska cestna dirka v Qingyuanu zahteva vzdržljivost pri vzponih in močne taktike skupinske vožnje na skupni višinski razliki 2.050 metrov.

Koliko višinskih metrov ima HEROS 庆元站 (Qingyuan)?

HEROS 庆元站 (Qingyuan) ima 2050 m višinskih metrov.

Za koga je HEROS 庆元站 (Qingyuan)?

HEROS 庆元站 (Qingyuan) je odprta za vse udeležence.

Podobne tekme

Organizirate to tekmovanje?