Alle wedstrijden
Wielrennen

L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站

L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站 vond plaats op za 3 okt 2026 in Nantou County, Taiwan. De hoofdafstand is 103 km.

Deze wedstrijd heeft al plaatsgevonden. Bekijk aankomende wedstrijden

Datum
za 3 okt 2026
Start
Nantou County 🇹🇼
Afstand
103 km
Hoogtemeters
1.800 m
Niveau
Voor iedereen

Een wedstrijd in gedachten?

Gebruik IntervalCoach om te trainen voor je volgende event, een AI-coach die je plan opbouwt en het elke dag bijstuurt.

Gratis starten

Deze wieleruitdaging bevat een gecertificeerd secundair parcours van 103 km met ongeveer 1800 meter aan hoogtemeters, evenals een schilderachtige recreatieve rit van 29 km rond Sun Moon Lake.

Wat deze race vraagt

Deze 103 km lange wieleruitdaging vereist continu klimmen over 1800 meter hoogteverschil, wat aanhoudende aërobe kracht en tempodiscipline vereist in het terrein van Nantou County.

Klimvolume

De 1800 meter aan hoogtemeters verdeeld over de 103 km route vereist een duurzaam klimvermogen en een consistente vermogensafgifte op aanhoudende hellingen.

Aërobe Uithouding

Het voltooien van een rit van 103 km met aanzienlijke klimvereisten vereist een robuuste cardiovasculaire uithouding en efficiënt energiemanagement gedurende meerdere uren in het zadel.

Afdalingscontrole

Het navigeren van de afdalingen na het voltooien van de beklimmingen vereist fietsbeheersing, focus en technische controle op bochtige bergwegen.

Gezien de duur voor de meeste deelnemers langer dan 2,5 uur zal zijn, moeten atleten 60 tot 90 gram koolhydraten per uur consumeren om de energiebalans gedurende de hele rit te behouden.

Wat zou het jou kosten?

Kies het niveau dat het dichtst bij jou past voor een schatting van je finishtijd op dit parcours en de training die een solide voorbereiding vraagt.

Geschatte finishtijd

4:40–5:35

Training in topweek

6–8 u/week

Een modelschatting op basis van afstand, hoogtemeters en niveau, geen belofte. Omstandigheden, windschaduw en pacing kunnen dit beïnvloeden.

IntervalCoach vertaalt die wekelijkse uren naar een concreet plan, afgestemd op jouw actuele fitheid. Begin met deze wedstrijd als doel

Veelgestelde vragen

Wanneer is L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站?

L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站 vond plaats op za 3 okt 2026 in Nantou County, Taiwan.

Hoe lang duurt L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站?

De hoofdafstand is 103 km.

Wat vraagt L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站?

Deze 103 km lange wieleruitdaging vereist continu klimmen over 1800 meter hoogteverschil, wat aanhoudende aërobe kracht en tempodiscipline vereist in het terrein van Nantou County.

Hoeveel hoogtemeters heeft L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站?

L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站 heeft 1.800 m aan hoogtemeters.

Voor wie is L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站 bedoeld?

L’Étape環法自行車挑戰賽-紐崔萊 • 日月潭站 staat open voor alle deelnemers.

Vergelijkbare wedstrijden

Organiseer je deze wedstrijd?