Kõik võistlused
JalgrattasõitPRO

Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená)

Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená) toimus N, 3. september 2026 kohas Třeboň, Tšehhi. Peamine marsruut on 197 km.

See võistlus on juba toimunud. Vaata tulevasi võistlusi

Kuupäev
N, 3. september 2026
Start
Třeboň 🇨🇿
Distants
197 km
Tase
Profipeloton

Silme ees on võistlus?

Kasuta IntervalCoachi, et treenida järgmise ürituse jaoks — AI-treener, mis loob plaani ja kohandab seda igapäevaselt.

Alusta tasuta

Stage 1 of the 2026 Okolo jižních Čech (Tour of South Bohemia) is a 197 km road race starting from Třeboň and finishing in Studená.

Mis see sinult nõuaks?

Vali tase, mis on sinu tasemele kõige lähemal, et saada hinnang selle raja lõpetamisajale ja korralikuks ettevalmistuseks vajaminevale treeningule.

Hinnanguline lõpuaeg

6:10–7:25

Tipunädala treening

6–8 h/nädalas

Mudeli hinnang distantsi, tõusumeetrite ja taseme põhjal, mitte lubadus. Tingimused, rühmasõit ja tempojaotus mõjutavad tulemust.

IntervalCoach muudab need nädalatunnid konkreetseks plaaniks, mis on ehitatud sinu tegeliku vormi järgi. Alusta selle võistlusega eesmärgina

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená)?

Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená) toimus N, 3. september 2026 kohas Třeboň, Tšehhi.

Kui pikk on Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená)?

Peamine marsruut on 197 km.

Kellele on Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená) mõeldud?

Okolo jižních Čech – Stage 1 (Třeboň – Studená) on profivõistlus, kus sõidab profipeloton.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?