Kõik võistlused
Jalgrattasõit

상주 그란폰도

상주 그란폰도 toimus L, 3. oktoober 2026 kohas Sangju-si, Lõuna-Korea. Peamine marsruut on 101 km.

See võistlus on juba toimunud. Vaata tulevasi võistlusi

Kuupäev
L, 3. oktoober 2026
Start
Sangju-si 🇰🇷
Distants
101 km
Tase
Kõigile avatud

Silme ees on võistlus?

Kasuta IntervalCoachi, et treenida järgmise ürituse jaoks — AI-treener, mis loob plaani ja kohandab seda igapäevaselt.

Alusta tasuta

상주 그란폰도는 상주시 북천시민공원을 출발해 아름다운 가을 풍경 속을 달리는 101km 그란폰도 및 61km 메디오폰도 코스의 비경쟁 자전거 대회입니다.

Mida see võistlus nõuab

This 101-kilometer autumn cycling event demands solid endurance across a medium-distance route without reported elevation data.

Aerobic Endurance

Covering 101 kilometers requires sustained aerobic output and efficient pacing to maintain steady forward motion over the entire distance.

Seasonal Conditioning

Riding in October requires appropriate layering and thermal regulation as autumn temperatures shift throughout the event.

A sustained effort over 101 kilometers will likely exceed 2.5 hours, requiring a target carbohydrate intake of 60 to 90 grams per hour to maintain energy levels.

Mis see sinult nõuaks?

Vali tase, mis on sinu tasemele kõige lähemal, et saada hinnang selle raja lõpetamisajale ja korralikuks ettevalmistuseks vajaminevale treeningule.

Hinnanguline lõpuaeg

3:00–3:35

Tipunädala treening

6–8 h/nädalas

Mudeli hinnang distantsi, tõusumeetrite ja taseme põhjal, mitte lubadus. Tingimused, rühmasõit ja tempojaotus mõjutavad tulemust.

IntervalCoach muudab need nädalatunnid konkreetseks plaaniks, mis on ehitatud sinu tegeliku vormi järgi. Alusta selle võistlusega eesmärgina

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub 상주 그란폰도?

상주 그란폰도 toimus L, 3. oktoober 2026 kohas Sangju-si, Lõuna-Korea.

Kui pikk on 상주 그란폰도?

Peamine marsruut on 101 km.

Mida 상주 그란폰도 nõuab?

This 101-kilometer autumn cycling event demands solid endurance across a medium-distance route without reported elevation data.

Kellele on 상주 그란폰도 mõeldud?

상주 그란폰도 on avatud kõigile osalejatele.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?