Kõik võistlused
Jalgrattasõit

Mols Bjerge Grand Prix

Mols Bjerge Grand Prix toimus P, 13. september 2026 kohas Knebel, Taani. Peamine marsruut on 150 km.

See võistlus on juba toimunud. Vaata tulevasi võistlusi

Kuupäev
P, 13. september 2026
Start
Knebel 🇩🇰
Distants
150 km
Tõusu
1200 m
Tase
Kõigile avatud

Silme ees on võistlus?

Kasuta IntervalCoachi, et treenida järgmise ürituse jaoks — AI-treener, mis loob plaani ja kohandab seda igapäevaselt.

Alusta tasuta

Velomore Mols Bjerge Grand Prix is a scenic and challenging road cycling event taking place in the idyllic landscape of Mols Bjerge, starting and finishing in Knebel with a climb up the infamous Agri-bakke.

Mida see võistlus nõuab

The Mols Bjerge Grand Prix demands sustained aerobic endurance and climbing resilience over a 150-kilometer road course featuring 1,200 meters of elevation gain.

Aerobic endurance

Covering 150 kilometers on a road bike requires a high baseline of aerobic fitness and sustained energy management over several hours.

Climbing resilience

Navigating 1,200 meters of elevation gain, including the Agri-bakke climb, demands repeated efforts on the ascents embedded within the scenic landscape.

Given the duration will exceed 2.5 hours, athletes should target 60 to 90 grams of carbohydrates per hour to maintain performance throughout the 150 kilometers.

Mis see sinult nõuaks?

Vali tase, mis on sinu tasemele kõige lähemal, et saada hinnang selle raja lõpetamisajale ja korralikuks ettevalmistuseks vajaminevale treeningule.

Hinnanguline lõpuaeg

5:40–6:45

Tipunädala treening

6–8 h/nädalas

Mudeli hinnang distantsi, tõusumeetrite ja taseme põhjal, mitte lubadus. Tingimused, rühmasõit ja tempojaotus mõjutavad tulemust.

IntervalCoach muudab need nädalatunnid konkreetseks plaaniks, mis on ehitatud sinu tegeliku vormi järgi. Alusta selle võistlusega eesmärgina

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub Mols Bjerge Grand Prix?

Mols Bjerge Grand Prix toimus P, 13. september 2026 kohas Knebel, Taani.

Kui pikk on Mols Bjerge Grand Prix?

Peamine marsruut on 150 km.

Mida Mols Bjerge Grand Prix nõuab?

The Mols Bjerge Grand Prix demands sustained aerobic endurance and climbing resilience over a 150-kilometer road course featuring 1,200 meters of elevation gain.

Kui palju tõusumeetreid on Mols Bjerge Grand Prix-l?

Mols Bjerge Grand Prix-l on 1200 m tõusumeetreid.

Kellele on Mols Bjerge Grand Prix mõeldud?

Mols Bjerge Grand Prix on avatud kõigile osalejatele.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?