Kõik võistlused
Jalgrattasõit

Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake

2026环浙步道自行车系列赛 黄岩长潭湖站

Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake toimub P, 18. oktoober 2026 kohas 台州市黄岩区, Hiina. Peamine marsruut on 98.3 km.

Kuupäev
P, 18. oktoober 2026
Start
台州市黄岩区 🇨🇳
Distants
98.3 km
Tase
Kõigile avatud
2 sportlast treenivad selleks
Lisa võistluspäev oma kalendrisse

Sinu 4-nädalane plaan, et jõuda: Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake

Tipp faas algab sel nädalal. Koostatud vastavalt sinu vormile ja kohandub iga päev vastavalt selle muutumisele; lisa rada ja plaan valmistab sind ette ka tõusudeks.

Koosta mu plaan

Tasuta alustamine · Krediitkaarti pole vaja

该赛事是中国自行车运动骑游大会(湖系列)2026环浙步道自行车系列赛的一站,由台州市黄岩区体育事业发展中心主办,举办地为黄岩长潭湖。

Mis see sinult nõuaks?

Vali tase, mis on sinu tasemele kõige lähemal, et saada hinnang selle raja lõpetamisajale ja korralikuks ettevalmistuseks vajaminevale treeningule.

Hinnanguline lõpuaeg

2:553:30

Tipunädala treening

6–8 h/nädalas

Mudeli hinnang distantsi, tõusumeetrite ja taseme põhjal, mitte lubadus. Tingimused, rühmasõit ja tempojaotus mõjutavad tulemust.

IntervalCoach muudab need nädalatunnid konkreetseks plaaniks, mis on ehitatud sinu tegeliku vormi järgi. Alusta selle võistlusega eesmärgina

Sinu tee võistluspäevani

Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake võistluspäevani on jäänud 4 nädalat. Nii jaotab treener selle aja. Esimene etapp algab kohe.

  1. 01Tipp1 nädal · 21. sept 2026 27. sept 2026

    Plaani raskeimad nädalad: võistlusspetsiifiline intensiivsus peaaegu täiskoormusel, mis lihvib täpselt seda, mida see võistlus nõuab.

  2. 02Mahalaadimine2 nädalat · 28. sept 2026 11. okt 2026

    Maht väheneb, intensiivsus jääb: lühikesed ja teravad pingutused hoiavad jalad ärkvel, samal ajal kui väsimus taandub.

  3. 03Võistlusnädal1 nädal · 12. okt 2026 18. okt 2026

    Avaussed, puhkus ja logistika. Töö on tehtud; nüüd on ülesanne jõuda starti värskena.

Loo see plaan vastavalt oma vormile

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimub Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake?

Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake toimub P, 18. oktoober 2026 kohas 台州市黄岩区, Hiina.

Kui pikk on Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake?

Peamine marsruut on 98.3 km.

Kellele on Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake mõeldud?

Zhejiang Trail Cycling Series – Huangyan Changtan Lake on avatud kõigile osalejatele.

Sarnased võistlused

Korraldad seda võistlust?